Centaya Super

Centaya Super

Viena populiariausių pakabinamų pneumatinių sėjamųjų Europoje, skirtų mažiems ir vidutiniams ūkiams, yra Amazone Centaya Super. Tai nepamainoma mašina sėjant mažuose laukuose, kuriuose dirbti prikabinama technika yra tiesiog nepatogu ir neefektyvu. Centaya gali būti 3-jų arba 4-ių metrų darbinio pločio ir pasirinktinai, komplektuojama su 1600l arba 2000l sėkladėže.. Sėjamosios ventiliatoriaus pavara yra mechaninė, sukama per traktoriaus galios tiekimo veleną, o sėjos norma nustatoma elektrinio dozatoriaus pagalba, naudojant standartinį „AmaDrill 2” arba ISOBUS technologiją palaikantį valdymo teminalą. Sėklos normą taip pat galima nustatyti prie sėjamosios, jeigu komplektacijoje yra papildomas kalibravimo prietaisas „TwinTerminal 3.0“. Šis įrenginys sumontuotas vadinamoje „SmartCenter“ nustatymų stotelėje, kuri yra kairėje sėjamosios pusėje, tam kad operatorius patogiai ir greitai ją galėtų pasiekti. Toje pačioje nustatymų stotelėje lengvai nureguliuojamas sėjos noragėlių spaudimas į dirvą, bei sėjimo gylis. Centaya Super gali būti komplektuojama su dvidiskiais sėjos noragėliais „TwinTec“ arba viendiskiais „RoTeC pro“, pasirinktinai su 12,5 cm arba 15 cm tarpueiliais. Sėjamoji turi gausią papildomos komplektavimo įrangos gamą: elektrinį pusės sėjamosios atjungimą, sėklavamzdžių užsikišimo stebėjimo sitemą, individualų greičio nustatymo radarą, taip pat, ant sėjamosios galima užmontuoti smulkių sėklų sėjamąją, mikrogranuliatorių, bei daug kitų priedų, padedančių pasiekti norimą darbo kokybę.

                      Amazone Centaya Super sėjamąjai universalumo suteikia galimybė pasirinkti tinkamą žemės dirbimo agregatą, atsižvelgiant į dirvos rūšį, įdirbimo technologiją ar turimą traktoriaus galingumą. Ši sėjamoji gali būti kombinuojama su rotoriniais kultivatoriais Amazone KE, KX arba KG, bei diskiniu skutiku Amazone CombiDisk. Rotoriniai kultivatoriai puikiai susmulkina ir išlygina dirvą, todėl ypač naudingi molingose, kietose dirvose, bei norint itin gerai sumaišyti augalines liekanas. Tuo tarpu diskinis skutikas CombiDisc puikiai atlieka savo darbą lengvose bei vidutinėse dirvose, taip pat, yra skirtas dirbti didesniais greičiais, todėl yra našesnė opcija idealaus sėklos guolio paruošimui. Būtent su šiuo padargu, sėjamoji gali pasiekti iki 15 km/h darbinį greitį.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis

Centaya 3000 Super

Centaya 3500 Super

Centaya 4000 Super

Noragėlių tipas

RoTeC pro/TwinTeC

Darbinis plotis, m

3

3,5

4

Transportavimo plotis, m

3

3,5

4

Reikalinga traktoriaus galia, kW/AG

81/110

103/140

132/180

Bunkerio talpa, l

1600/2000

Eilučių skaičius

20/24

24/28

26/32

Tarpai tarp noragėlių, cm

15/12,5

14,6/12,5

15,4/12,5

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją