Pneumatinė sėjamoji Cirrus

Pneumatinė sėjamoji Cirrus

Sėkmingai pasėsi - sėkmingai nupjausi

4 m darbinio pločio Cirrus 4003-2 ir 6 m darbinio pločio Cirrus 6003-2 tai mašina, kuri užtikrina precizišką sėjimą, vidutinį ir didelį produktyvumą bei atitinkamą didelį sėjimo našumą. Be to, Cirrus-C su slėginiu bunkeriu užtikrina trąšų dozavimą į sėjimo eilę. Šioje mašinoje yra dviejų piltuvų 4000 l talpos bunkeris. priklausomai nuo poreikio, šį kombinuotą modelį galima pripildyti sėklos ir trąšų arba tik sėklos.

Siekiant neatsilikti nuo vis didėjančio sėjimo greičio, noragėliuose RoTeC pro numatyta ypač stabili noragėlio guolinė atrama. Tikslieji užžertuvai S užtikrina gerą sėklos užbėrimą net ir esant sunkiausiomis eksploatavimo sąlygomis ir esant dideliems šiaudų kiekiams.

Prispaudimo ratukai dirvą virš sėjimo vagutės suspaudžia papildomai, kad dygimo sąlygos būtų optimalios. Tai ypač rekomenduojama minkštoms sausoms dirvoms, sėjant vasarines kultūras arba rapsą.

Dviejų diskų norago sistema TwinTeC+ leidžia tolygiai, hidrauliniu būdu nustatyti norago slėnį, kuris apimą platų nustatymo diapazoną nuo 15 iki 100 kg. Taip galima greitai ir paprastai pritaikyti slėgį prie kintančių dirvos sąlygų.

Priekinis tarpinių ašių pakuotuvas T-Pack U suspaudžia plotą prieš disko segmentą. Taip dirva prieš mašiną dar kartą sutankinama. Tai didelis privalumas lengvoje dirvoje. T-Pack U gali būti naudojamas vienas kaip priekinis pakuotuvas.

Naudojant šoninį pakuotuvą T-Pack S, skirtą Cirrus 4003-2/2C ir 6003-2/2C, galima suspausti žemę prieš disko segmentą lengvoje ar vidutinio lengvumo dirvoje arba po plūgo ir taip užtikrinamas papildomas dirvos paviršiaus sutankinimas.

Priekinį pakuotuvą Cirrus 4003-2/2C ir 6003-2/2C galima papildyti T-Pack IN. Jis yra sumontuotas mašinos viduryje po prikabinimo sija ir spaudžia žemę tarp traktoriaus vėžių.

Cirrus 3003/3503 Compact

                      Modelis Cirrus 3003 Compact yra labiau skirtas mažesniems ūkiams. Dėl 3000 l tūrio jis yra mažesnių matmenų ir pasižymi manevringumu. Visų Cirrus kombinuotų sėjamųjų priekinė sėkladėžės padėtis, dėl svorio pasiskirstymo, užtikrina geresnę traktoriaus trauką, didesnę erdvę sukimosi manevrams ankštose vietose ir laisvą priėjimą prie dozatorių. Sėkladėžės pripildymo lygis neturi įtakos sėklos įterpimo gyliui.

                      „Cirrus Compact“ mašinos idealiai tinka naudoti atvejais, kai esama dydžio apribojimų. Dėl 550 mm trumpesnio tarpašinio atstumo, lyginant su „Cirrus 6003-2, šis modelis suteikia daug manevringumo, kuris naudojamas kartu su apatinės traukės sukabinimo įtaisu. Taip galima efektyviau dirbti net ir esant siauresnei galulaukei. „Cirrus Compact“, kurios talpa 3 000 l, o didžiausias transportinis greitis – 40 km/h., tai ypač tinka ūkiams, kurie neturi užpildymo lauko pakraštyje galimybės. Atsižvelgiant į konkrečioje šalyje taikomas kelių eismo taisykles, galimi šie „Cirrus“ variantai: su važiuokle be stabdžių; dviejų kontūrų pneumatine stabdžių sistema arba su hidrauline stabdžių sistema.

Darbiniai pločiai 3,43 m ir 3,5 m

                      Sėjamoji, kurios darbinis plotis yra 3,5 m, buvo sukurta šalims ir regionams, kurių keliuose leidžiamas 3,5 m transportavimo plotis. Ši mašina yra geras variantas stambiems ūkiams, kadangi ši prikabinama kombinuota sėjamoji puikiai tinka 21 m ir 28 m technologinių vėžių sistemoms. Be to, galimas 3,43 m darbinis plotis, kad 7 technologinių vėžių ritmu būtų galima pasiekti 24 m.

„Cirrus“ su vienos kameros bunkeriu

                      Paprastam ir galingam vieni pasėlio sėjimui „AMAZONE“ siūlo „Cirrus Compact“ ir „Cirrus“, kurių talpa atitinkamai yra 3 000 l ir 3 600 l.

„Cirrus-C“ su dviejų kamerų bunkeriu ir tiekimo kanalu – „Single-Shoot“

                      Be „Cirrus“ vienos kameros bunkerio varianto, taip pat yra „Cirrus-C“ su padalijama 2 kamerų talpykla ir vienu tiekimo kanalu. Jei yra poreikis sėjimo metu paskleisti trąšas, „Cirrus-C“ suteikia galimybę kartu dozuoti trąšas ir sėklas, vienu metu, darbiniame plotyje nuo 4 m iki 6 m. „Cirrus-C“ talpa yra 4 000 l, atitinkamai paskirstymas 60:40. Šiomis mašinomis antrasis pasėlis arba trąša pasėjama „Single-Shoot“ metodu su sėkla, vienoje sėklų eilėje.

„Cirrus-CC“ apžvalga

                      Įvairios „Cirrus-CC“ teikimo kanalų kombinacijos suteikia naudotojui daugybę skirtingų sėjos galimybių. Sėjos metu, dėl šios kombinacijos galimas didesnis trąšų normos naudojimas, taip pat įdomus ir trąšų paskirstymas - naudojant „Single-Shot“ ir „Double-Shot“ metodus. Taigi, paskatinant jauno pasėlio augimą, galima nedidelį kiekį trąšų įterpti kartu su grūdais, o kad išvengtumėte pertręšimo, likusią dalį įterpti per papildomus trąšų diskus. Jei reikia, trečią pasėlį taip pat galima dozuoti ir paskleisti naudojant užmontuotą sėkladėzę „GreenDrill 501“.

 „Cirrus-CC“ su dviejų kamerų bunkeriu ir dviem tiekimo kanalais – „Double-Shoot“

AMAZONE pneumatinė sėjamoji „Cirrus-CC“ siūlo dar vieną sėjamosios tiekimo kanalų variantą -  dviejų skirtingų medžiagų (sėklų ir trąšų) paskleidimui. Ši sėjamoji taip pat turi dviejų kamerų 4 000 litrų bunkerį su dviem atskirai veikiančiais elektriniais dozavimo elementais. „Cirrus-CC“ yra įrengtas atskiras dozavimo įtaisas kartu su „FerTeC“ vieno disko noragėliu. Dėl papildomo „FerTeC“ vieno disko noragėlio, kuris yra priešais padanginį tankinimo volą, „Cirrus-CC“ gali skirtingai paskleisti dozuojamas sėklas ir trąšas vienu metu. Taigi, pradedant paprastu sėjimu ir baigiant „Double-Shoot“ kartu su „Single-Shoot“, galima įgyvendinti visus įmanomus sėjos metodo būdus. Ši inovatyvi „Cirrus-CC“ sėjamoji nustato visiškai naujus sėjos technologijos standartus.

„Matrix“ padangos – visų „Cirrus“ sėjamųjų pagrindas, tolygaus ir greito lauko sudygimo garantas. Didelio skersmens ir naujo profilio derinys užtikrina labai gerą riedėjimą, dėl ko reikia mažesnės traukos jėgos. Su specialiai „Cirrus“ sukurtomis „Matrix“ padangomis, sėklos pripildyta mašina gali saugiai važiuoti keliais 40 km/h greičiu. Prikabinamas prie apatinių traukių, užtikrina puikų „Cirrus“ manevringumą.Tai yra pilnai suderinta su kelių eismo taisyklėmis. 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis Cirrus 4003 Cirrus 6003-2 Cirrus 6003-2C
Darbinis plotis, m 4,0 6,0 6,0
Transportinis plotis, m 4,0 3,0 3,0
Darbinis greitis, km/h 8-16 8-16 8-16
Reikalinga traktoriaus galia, AG 160 220 220
Sėkladėžės talpa, l 3600 3600 4000
Mašinos svoris, kg 5100 7600 7600
Tarpai tarp sėjimo diskų, cm 12,5/16,6 12,5/16,6 12,5/16,6

Galerija

Kiti produktai

  • DMC Primera – didelio našumo pneumatinė sėjamoji, kuri yra rezultatas iš tiesioginio vartotojo poreikių ir sprendimų bei praktikos. Ši sėjamoji  idealiai tinka dideliems ūkiams, naudojantiems...

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją