Aktualu

2020-07-30

Virtualus turas po tikslųjį AMAZONE pasaulį

VIRTUALUS TURAS

Šiais metais daugybė parodų ir kitų renginių buvo atšaukti arba nukelti į ateinančius metus. Taip pat ir įprastos vietos, kuriose pristatomos naujausios ir inovatyviausios žemės ūkio technikos naujovės, kol kas yra uždarytos ir nepasiekiamos. Dėl šios priežasties, AMAZONE atveria duris į skaitmeninę uždarų durų parodą, kur jūsų dėmesį patrau(...)

Skaityti daugiau

2020-07-07

New Holland kombainų mokymai

Liepos 2 d., AB LYTAGRA centriniame biure ir žemės ūkio technikos ekspozicijoje ūkininkai mokėsi NEW HOLLAND kombainų eksploatavimo ir techninės priežiūros ypatumų.

Dalinamės akimirkomis iš mokymų bei kviečiame kombainus iš arti apžiūrėti ir Jus!

Skaityti daugiau

2020-05-19

NEW HOLLAND T7.165 S DABAR SU 3 METŲ GARANTIJA

Produktyvus, ekonomiškas, galingas - tai tik keletas New Holland T7.165S traktoriaus privalumų. O jei prie jų pridėsime ypač gerą kainą bei gamyklinę 3 metų garantiją, nekils abejonių, jog šis traktorius iš tiesų vertas Jūsų investicijų.

Skaityti daugiau

2020-05-08

Išbandykite DEMO skutiką savo lauke, o įsigydami dar gaukite DOVANŲ!

Siūlome išbandyti vieną iš trijų AMAZONE demonstracinių skutiklių savo laukuose ir įsitinkinti patikima vokiška kokybe. Jei nuspręsite skutiklį įsigyti, pasiūlysime ypatingą kainą ir orginalių dylančių dalių komplektą dovanų. Dovanosime 48 vnt. žemės dirbimio diskus prie diskinio skutiklio ar atitinkamai 12 arba 17 vnt. C-Mix HD kaltų prie noraginių skutiklių.

Skaityti daugiau
1 2 3 4 5