2022-02-25

JCB Fastrac – greičiausias pasaulyje traktorius

Anglijos kompanija JCB, unikalius Fastrac traktorius gamina nuo 1991m. Tai greičiausias serijinės gamybos  traktorius pasaulyje ir unikalus tuo, kad standartinėje komplektacijoje siūlo priekinę ir galinę „hidro-pneumatinę“ savaime išsilyginančią pakabą kuri svorį priekinei ir galinei ašiai paskirsto santykiu 50/50, kas užtikriną geresnį padangų sukibimą su paviršiumi nenaudojant balastinių svorių, užtikrinant didesnę traukimo galią.

Ši opcija JCB Fastrac traktorių įpareigoja tapti dar universalesniu sunkiuose žemės dirbimo darbuose, ar preciziško vairavimo reikalaujančiuose tręšimo ir purškimo darbuose.

Tiek 4 serijos, tiek 8 serijos Fastrac, turi sumontuotus diskinius stabdžius su ABS sistema, o belaiptė CVT transmisija su patobulintomis pastovaus greičio palaikymo ir kitomis saugos funkcijomis leidžia traktoriui transportiniu rėžimu įsibėgėti iki 70km/h, ir išlikti saugiausiu traktoriumi savo klasėje!

Atnaujinti JCB traktoriai, tiek 4 tiek 8 serijos, turi viduryje traktoriaus sumontuotą “Command Plus” kabiną, iš kurios puikus matomumas tiek priekyje tiek gale, o dvi standartinio dydžio  sėdynės leis patogiai įsitaisyti operatoriui ir keleiviui.

Svarbu paminėti, jog JCB 8 serijos modifikuotas traktorius pavadinimu “Fastrac TWO” (1016AG) , vairuojamas lenktynininko Guy Martin, 2019 metais pateko į pasaulio rekordų knygą kaip greičiausias pasaulio traktorius, pasiekęs net 246 km/h greitį!