2022-03-09

Amazone Centaya Super

Šiuo metu pasiūloje yra gausu įvairaus tipo prikabinamų pneumatinių kombinuotų sėjamųjų skirtų vidutiniams arba dideliems ūkiams. Pagrindinis tokių sėjamųjų privalumas, tai greitas ir našus darbas, kai vienu važiavimu atliekamas žemės dirbimo, sėklos guolio paruošimo ir sėjos funkcijos. Tačiau mažesniuose ūkiuose, kur vyrauja maži laukai bei naudojami silpnesni traktoriai, tokios sėjamosios nėra populiarios ir patogios dirbti. Tad, kokią sėjamąją reikia rinktis, norint dirbti panašia technologija ir komfortabiliai?

Viena populiariausių pakabinamų pneumatinių sėjamųjų Europoje, skirtų mažiems ir vidutiniams ūkiams, yra Amazone Centaya Super. Tai nepamainoma mašina sėjant mažuose laukuose, kuriuose dirbti prikabinama technika yra tiesiog nepatogu ir neefektyvu. Centaya gali būti 3-jų arba 4-ių metrų darbinio pločio ir pasirinktinai, komplektuojama su 1600l arba 2000l sėkladėže. Sėjamosios ventiliatoriaus pavara yra mechaninė, sukama per traktoriaus galios tiekimo veleną, o sėjos norma nustatoma elektrinio dozatoriaus pagalba, naudojant standartinį „AmaDrill 2” arba ISOBUS technologiją palaikantį valdymo terminalą. Sėklos normą taip pat galima nustatyti prie sėjamosios, jeigu komplektacijoje yra papildomas kalibravimo prietaisas „TwinTerminal 3.0“. Šis įrenginys sumontuotas vadinamoje „SmartCenter“ nustatymų stotelėje, kuri yra kairėje sėjamosios pusėje, tam kad operatorius patogiai ir greitai ją galėtų pasiekti. Toje pačioje nustatymų stotelėje lengvai reguliuojamas sėjos noragėlių spaudimas į dirvą bei sėjimo gylis. Centaya Super gali būti komplektuojama su dvidiskiais sėjos noragėliais „TwinTec“ arba viendiskiais „RoTeC pro“, pasirinktinai su 12,5 cm arba 15 cm tarpueiliais. Sėjamoji turi gausią papildomos komplektavimo įrangos gamą: elektrinį pusės sėjamosios atjungimą, sėklavamzdžių užsikišimo stebėjimo sistemą, individualų greičio nustatymo radarą, taip pat, ant sėjamosios galima užmontuoti smulkių sėklų sėjamąją, mikrogranuliatorių bei daug kitų priedų, padedančių pasiekti norimą darbo kokybę.

                      Amazone Centaya Super sėjamajai universalumo suteikia galimybė pasirinkti tinkamą žemės dirbimo agregatą, atsižvelgiant į dirvos rūšį, įdirbimo technologiją, ar turimą traktoriaus galingumą. Ši sėjamoji gali būti kombinuojama su rotoriniais kultivatoriais Amazone KE, KX arba KG bei diskiniu skutiku Amazone CombiDisk. Rotoriniai kultivatoriai puikiai susmulkina ir išlygina dirvą, todėl ypač naudingi molingose, kietose dirvose bei norint itin gerai sumaišyti augalines liekanas. Tuo tarpu diskinis skutikas CombiDisc puikiai atlieka savo darbą lengvose bei vidutinėse dirvose, taip pat, yra skirtas dirbti didesniais greičiais, todėl yra našesnė opcija idealaus sėklos guolio paruošimui. Būtent su šiuo padargu, sėjamoji gali pasiekti iki 15 km/h darbinį greitį.

                      Įvertinus tai, kiek skirtingų sėjimo technologijų galima išgauti komplektuojant šią sėjamąją su skirtingomis ir papildomomis opcijomis bei kombinuojant su skirtingais dirvos paruošimo padargais, nekyla abejonių, jog Amazone Centaya Super yra viena universaliausių pakabinamų pneumatinių sėjamųjų rinkoje.