2022-01-31

Amazone purkštuvo „DirectInject“ tiesioginio tiekimo sistema

Augalų apsaugos poreikiai technologijoms nenutrūkstamai auga. Čia vis svarbesnis objektas tampa lankstumas renkantis augalų apsaugos priemones lauke. 

Žvelgiant iš gamyklos perspektyvos, dažnas atsakas yra konkrečių produktų ir veikliųjų ingredientų naudojimas tik sekcijose arba atskiruose laukuose. Taip pat yra apribojimų, susijusių su aplinkai jautriais laukais ir vandens telkiniais, į kuriuos ūkininkas turi atsižvelgti rinkdamasis augalų apsaugos priemones. Šie reikalavimai, susiję su lankstumu augalų apsaugos srityje, visiškai prieštarauja struktūriniam vystymuisi, siekiant didesnių purkštuvų, skirtų dideliam darbo greičiui ir ekonomiškam naudojimui. Atsižvelgiant į šiuos niuansus AMAZONE gamyklos sukurta „DirectInject“ sistema leido pasiūlyti tiesioginio augalų apsaugos priemonių įpurškimo sistemą, kuri pirmą kartą išsprendžia aukščiau aprašytus prieštaringus tikslus. Ypatinga „DirectInject“ savybė, palyginti su įprastomis sistemomis, yra greitas įpurškimo proceso suveikimo laikas ir visiškas integravimas į purškimo priemonės grandinę bei purkštuvo veikimą. Augalų apsaugos priemonių padavimą galima sustabdyti taip pat labai greitai naudojimo metu, jei to reikia.

                      „DirectInject“ sudaro papildomas 50 l bakas su savo dozavimo sistema, kuri yra integruota į purkštuvo UX 01 Super daiktadėžę dešinėje mašinos pusėje. Tai reiškia, kad bakas taip pat yra lengvai pasiekiamas nuo žemės ir gali būti saugiai užpildytas. Šių komponentų integravimas į saugojimo skyrių taip pat užtikrina optimalią visos įrangos apsaugą. „DirectInject“ gali veikti su neskiestomis augalų apsaugos priemonėmis, o nepanaudotus kiekius galima grąžinti į originalią produkto tarą. Dėl to, prieš naudojimą nereikia žinoti faktiškai reikalingo augalų apsaugos priemonės kiekio, taip pat vėliau nereikia tvarkyti sumaišytų likučių kiekių.

Klientai, kuriems jau teko išbandyti naująją „DirectInject“ sistemą, pastebėjo, kad dėka jos, galima daug lanksčiau planuoti purškimus atskirose laukų juostose, ar skirtinguose plotuose, purškimo metu staigai papildant purškimo mikstūrą papildoma augalų apsaugos priemone. Tai suteikia galimybę, anksčiau purkštuvo atliekamą darbą 2 važiavimais sumažinti iki vieno karto. Nelieka abejonių, jog su „DirectInject“ sistema bus sutaupytas laikas ir darbo kaštai, sumažėjęs augalų apsaugos priemonių naudojimas, bei pasiektas optimalus derlius.