Trąšų barstytuvas ZG-B

Trąšų barstytuvas ZG-B

                      AMAZONE siūlo universalų trąšų barstytuvą, su kuriuo galima barstyti kalkes ir mineralines trąšas. Šio prikabinamo trąšų barstytuvo talpa gali būti 5500l arba 8200l., priklausomai nuo ūkininko dirbamos žemės valdos pločio. Šiuos barstytuvus dažniausiai renkasi ūkininkai, prižiūrintis didelės apimties žemės plotus. Barstytuvo bėrimo diskų pavara per kardaninį veleną yra valdoma mechaniškai. Dviejų diskų valdomas barstytuvas kalkes gali paskleisti iki 12 m spinduliu, o trąšas net iki 36 m. Taip pat, AMAZONE siūlo birių medžiagų barstytuvą ZG-B 8200 WAB, kuris yra vairuojamas pačio vairuotojo, su keturiais ratais bei važiuokle.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis

ZG-B 5500

ZG-B 8200

Darbinis plotis, m

Iki 36

Leistinas bendras svoris, kg

Iki 12000

Leistina apkrova viešuose keliuose, kg

Iki 10000

Iki 9800

Užpildymo plotis, m

3,45

Bendras ilgis, m

6,60

Pavara

ZG-B Special / ZG-B Super / ZG-B Drive:

540 rpm / 720 rpm / 1000 rpm.

Svoris (be priedų), kg

2000

2200

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją