2022-04-28

New Holland CR Revelation – dar didesnė galia, dar aukštesni našumo, komforto ir grūdų kokybės standartai

Nuo pat 1975 metų, kai pirmą kartą pasaulyje buvo pristatytas rotorinis, dviejų rotorių TR („Twin Rotor“) javų kombainas, „New Holland“ prekinis ženklas visada buvo ir išlieka orientuotas į didžiausio našumo, aukščiausios grūdų kokybės ir mažiausių derliaus nuostolių užtikrinimą savo klientams.

Praėjus 47 metams, šiuolaikiniai dviejų rotorių CR Revelation serijos kombainai užduoda vis aukštesnius našumo, universalumo, grūdų kokybės standartus, kurie yra etalonas visiems gamintojams, siekiantiems  pripažinimo laidžiausių rinkoje derliaus nuėmimo mašinų segmente.  

Nuo 2014 metų, kai buvo pasiektas oficialus kūlimo našumo pasaulio Gineso rekordas, CR serijos kombainai išlieka nepralenkiami. Lyderio pozicija išlaikoma dėka nuolatinio konstruktorių, programuotojų, bandytojų ir kitų specialistų darbo: vien per paskutinius penkis metus buvo atlikta virš 100 įvairių patobulinimų, kurie dar labiau pagerino kombaino sąvybes: dėl patobulintos tiekimo būgno konstrukcijos ir galimybės reguliuoti masės slinkimo greitį, iki 25% padidėjo našumas, apie 15% padidėjo produktyvus darbo dienos laikas: galimybė anksčiau pradėti kulti ryte ir vėliau baigti vakare. Intelli Sense automatizavimo sistema, automatiškai sureguliuojanti ir palaikanti kombaino sistemų optimalius nustatymus esamu laiku, padėjo ne tik maksimaliai išnaudoti kombaino galimybes, bet ir ženkliai sumažino operatoriaus nuovargį dienos bėgyje. 

Dar vienas svarbus žingsnis link New Holland CR kombaino ribų išplėtimo – neseniai pasirašyta strateginės partnerystės ir bendradarbiavimo sutartis su Kanados juostinių („draper“) ir juostinių lanksčių („draper flex“)  pjaunamųjų gamintoja “MacDon Industries“. Manitobos mieste (Kanada) įsikūrusi kompanija jau virš 70 metų  gamina aukštos kokybės derliaus nuėmimo įrangą ir šiai dienai yra žinoma juostinių pjaunamųjų gamybos lyderė. Šalia pripažinimą pelniusių New Holland universalių „Varifeed“ pjaunamųjų ir „Corn Master“ kukurūzų pjaunamųjų, „MacDon“ dar labiau išplės „New Holland“ klientams pasirinkimo galimybes.  Jau 2023 metų sezonui techniką užsisakantys klientai galės pasirinkti su kokia pjaunamaja, New Holland „Varifeed“ ar MacDon „FlexDraper“ bus komplektuojamas jų naujasis CR javų kombainas.