BiG M 450 žoliapjovė

BiG M 450 žoliapjovė

Naujos kartos žoliapjovė: „BiG M 450“

Naujausia „BiG M 450“ mašina-žoliapjovė apima daugybę įvairių naujovių, įskaitant ir naują variklį, atnaujintą varančiąją pavarą ir žoliapjovę bei dar patogesnę „Space Cab“ kabiną. Visos šios naujovės užtikrina dar kokybiškesnį darbą ir didesnį operatoriaus patogumą.

BiG M 450 žoliapjovė: didesnės galios poreikis

KRONE PowerSplit“ variklio valdymo sistema fiksuoja variklio greitį. Naudojant „Eco“ režimą, pradinis variklio greitis siekia 1 650 sūk./min., o galia padidėja iki 354 AG. Greičiui nukritus iki 1 500 sūk./min., variklis persijungia į M režimą ir išvysto 449 AG siekiančią galią. Kadangi galia reguliuojama automatiškai, akivaizdžiai sumažėja žemės ūkio technikos degalų sąnaudos.

BiG M 450 žoliapjovė: sklandus veikimas

Žemės ūkio technikos variklis ir transmisija yra įrengti ant guminių atramų, kurios užtikrina tylų jų veikimą ir sumažina triukšmo lygį.

BiG M 450 žoliapjovė: techniškai švarus variklis

Žoliapjovė „BiG M 450“ naudoja IV etapo LIEBHERR variklį, kuris naudoja emisijos kiekį mažinančią SCR (selektyviosios katalizinės redukcijos) technologiją. Ši technologija įpurškia į katalizatoriaus dujų srautą karbamido, kur degimo metu susidarantys azoto oksidai paverčiami į natūralų azotą ir vandenį.

BiG M 450 žoliapjovė: patogus pritaikymas

Norint pakeisti žemei tenkantį slėgį ar pjovimo aukštį, tai paprasta atlikti patogiai įsitaisius žoliapjovės kabinoje. Operatoriai sistemoje gali suprogramuoti du pjovimo aukščius ir žemei tenkančius slėgio dydžius bei pasirinkti nustatymus naudodami vairalazdę.

BiG M 450 žoliapjovė: integruota apsauga nuo smūgių daromos žalos

Standartinė judėjimo atgal sistema leidžia į kliūtį atsitrenkusioms šoninėms žoliapjovėms pasisukti atgal. Pravažiavus kliūtį, žoliapjovė grįžta į darbinę padėtį.

BiG M 450 žoliapjovė: „DuoGrip“ pakaba

Šoninės „BiG M 450“ žoliapjovės kabinamos ant rutulinių jungčių jų sunkio centre, tuo tarpu lygiagretūs pečiai sugeria šone veikiančias traukos jėgas. Speciali konstrukcija leidžia detalėms suktis dideliu intervalu, todėl žemės ūkio technika užtikrina tolygų ir nepriekaištingą pjovimą net ir dirbant nuožulniuose laukuose ir palei griovius bei kraštus.

BiG M 450 žoliapjovė: nepriekaištingas matomumas

Žoliapjovės „Silent Space“ kabina pasižymi dideliais langais ir siauromis pertvaromis, todėl užtikrinamas nepriekaištingas visų žoliapjovių matomumas. Universalūs darbiniai ir pasirenkami ant stogo ir šonuose montuojami šviesos diodų žibintai net ir tamsiausią naktį pavers diena.

BiG M 450 žoliapjovė: kabina

Pasirenkama „Activo Premium“ vėdinama ir šildoma sėdynė užtikrina, kad joje sėdint bus patogu pasiekti visus žemės ūkio technikos valdiklius. Didelis 10 colių terminalas fiksuoja visus svarbiausius su agregatu susijusius duomenis ir perduoda juos į didelės raiškos ekraną. Tam, kad puikiai matytumėte visus reikiamus elementus, galite įsigyti ir galinio matymo kamerą.

BiG M 450 žoliapjovė: maksimaliai patogus važiavimas

Visos žoliapjovės „BiG M 450“ ašys turi hidraulinę aukščio valdymo sistemą ir hidropneumatinę pakabą. Šios sistemos užtikrina operatoriams nepriekaištingai patogų važiavimą tiek laukais, tiek keliais.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis BiG M 450 CV
Variklio našumas, kW/PS 330/449
Variklio talpa, l 12
Plaušintuvės tipas "V" formos plieniniai pirštai
Darbinis plotis, mm 9,950

Galerija

Kiti produktai

  • Naujosios „KRONE ActiveMow“ žoliapjovės užtikrina dar didesnį patogumą, produktyvumą ir pelną. Diskinės KRONE žoliapjovės pasižymi daugybe praktiškų funkcijų galimybių, dar labiau palengvinančių...

  • Daugybė žoliapjovės naujovių užtikrina maksimalų operatoriaus patogumą ir puikius darbo rezultatus. Tarp tokių naujovių yra ir naujasis tritaškis pagrindas, leidžiantis operatoriams hidrauliškai...

  • KRONE siekdama pagaminti kaip galima našesnį padargą, sukūrė naujos konstrukcijos žoliapjovę, kurios darbinis plotis gali siekti net 10,10 metro. Šias žoliapjoves ne tik lengva traukti; jos labai...

  • KRONE siūlo daugiausiai įrangos galimybių turinčią žemės ūko techniką, todėl tikrai išsirinksite geriausiai prie jūsų individualių poreikių, reikalavimų pritaikomą modelį ir specifikacijas,...

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją