EasyCut F ir EasyCut R žoliapjovės

EasyCut F ir EasyCut R žoliapjovės

Žemės ūkio technika su nepriekaištinga kiekviena detale

Įsigiję F arba R „EasyCut“ žoliapjovės modelį, galėsite pasinaudoti KRONE sukaupta patirtimi ir žiniomis. Daugybė naujovių užtikrina maksimalų operatoriaus patogumą ir puikius darbo rezultatus. Tarp tokių naujovių yra ir naujasis tritaškis pagrindas, leidžiantis operatoriams hidrauliškai nustatyti slėgio į žemę stiprumą, vertikalūs plaušinimo pirštai (CV žoliapjovėse), stumiamo arba traukiamo tipo konfigūracijos („EasyCut“ F modeliuose), be to, akivaizdu, kad žemės ūkio technika paprastai naudojama ir prižiūrima.

Tam, kad pašarai būtų švarūs, labai svarbu tinkamai juos nupjauti. Dėl šių priežasčių svarbus ne tik žoliapjovės dizainas, bet ir pakabos sistema. „KRONE DuoGrip“ sistema išlaiko žoliapjovę jos sunkio centro taške ir užtikrina šoninį valdymą. Geriausia sistemos savybė yra ta, jog ji palaiko vienodą slėgį į žemę visame darbiniame plote ir užtikrina nepriekaištingą pjovimą, itin lengvą traukimą ir optimalų šoninį valdymą.

EasyCut F ir EasyCut R žoliapjovės: dryžių nepaliekantis pjovimas

Kadangi kai kurie žoliapjovės diskai sukasi vienas link kito, o kiti – vienas nuo kito, tam kad augalai būtų nupjauti iki paskutinio stiebo, reikėjo pakeisti peilių persidengimo būdą. KRONE padidino vienas nuo kito besisukančių diskų persidengimą, todėl dabar žoliapjovė tolygiai nupjauna net ir gležnus ar jaunus pasėlius. Taip pat padidinome tarpą tarp į galą besisukančių peilių, tokiu būdu užtikrindami tolygų didelio pasėlių kiekio srauto nustūmimą į padargo galą.

„EasyCut F“ ir „EasyCut R“ žoliapjovės: neužima daug vietos

Naudojant atskirai įsigyjamus stovus, žemės ūkio technika laikoma darbinėje arba transportavimo padėtyje, tokiu būdu sumažinant jo agregatų pašiūrėje užimamą vietą.

„EasyCut F“ ir „EasyCut R“ žoliapjovės: tvirtas augalų sugriebimas

Iš sutvirtinto plieno pagaminti ir stačiu kampu sumontuoti „V“ formos pirštai augalus plaušina galingai ir intensyviai. Atsitrenkę į pašalinį objektą, pirštai pasisuka į galą. Jie negali atsisukti į priekį, todėl tokiu būdu prailginamas tvirtinimo elementų eksploatavimo laikotarpis. „DLG Focus test“ bandymas: „Greitesnis žolės džiuvimas užtikrina iki 30 proc. greitesnį vytimą.“

„EasyCut F“ ir „EasyCut R“ žoliapjovės: sulankstykite agregatą hidrauliniu būdu patogiai sėdėdami traktoriaus sėdynėje

Pasirenkama funkcija leidžia spyruoklės įtempimą nustatyti hidrauliniu būdu. Tokiu būdu keisdamas žemei tenkantį slėgį darbo metu operatorius gali mėgautis maksimaliu patogumu ir darbo lankstumu. Spyruoklė atleidžiama patogiai sėdint traktoriaus kabinoje, prieš atskiriant agregatą nuo traktoriaus.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Pakabinamos "EasyCut" diskinės žoliapjovės su plaušintuvėmis arba be jų:

Modelis EasyCut F 280 M EasyCut F 360 M EasyCut F 280 EasyCut F 360 EasyCut F 320 CV EasyCut F 320 CR EasyCut F 360 CV EasyCut F 360 CR
Darbinis plotis, mm 2,730 3,600 2,710 3,570 3,165 3,165 3,600 3,600
Minimalus traktoriaus galios poreikis kW/AG 40/55 51/70 44/60 55/75 59/80 59/80 66/90 66/90
Plaušintuvų versijos: CV (su "V" tipo plieniniais pirštais) arba CR (su traiškytuvu)

Gale kabinamos "EasyCut" diskinės žoliapjovės su plaušintuvėmis arba be jų:

Modelis EasyCut R 280
EasyCut R 320
EasyCut R 360
EasyCut R 400
EasyCut R 280 CV/CR
EasyCut R 320 CV/CR
Darbinis plotis, mm 2,730 3,165 3,600 4,040 2,730 3,165
Minimalus traktoriaus galios poreikis kW/AG 40/55 50/68 55/75 66/90 51/70 59/80
Plaušintuvų versijos: CV (su "V" tipo plieniniais pirštais)

Galerija

Kiti produktai

  • Naujosios „KRONE ActiveMow“ žoliapjovės užtikrina dar didesnį patogumą, produktyvumą ir pelną. Diskinės KRONE žoliapjovės pasižymi daugybe praktiškų funkcijų galimybių, dar labiau palengvinančių...

  • KRONE siekdama pagaminti kaip galima našesnį padargą, sukūrė naujos konstrukcijos žoliapjovę, kurios darbinis plotis gali siekti net 10,10 metro. Šias žoliapjoves ne tik lengva traukti; jos labai...

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją