ActiveMow žoliapjovė

ActiveMow žoliapjovė

DOMANTAS JARUŠAUSKAS
KRONE ir JCB technikos grupės vadovas
DOMANTAS JARUŠAUSKAS

         Tūkstančiai ūkininkų visame pasaulyje gali patikinti, kad ieškant paprastos, bet patikimo šienapjovės, būtent KRONE ActiveMow šienapjovė yra geriausias pasirinkimas. Daugiametė patirtis gaminant pašarų ruošimo techniką, aukščiausias prioritetas pašarų kokybė, didelis dėmesys operatoriaus komfortui  ir našumas peržengiantis visas ribas, būtent šie aspektai padarė KRONE pašarų ruošimo techniką Nr. 1.

          ActiveMow diskų pavaroje naudojami dideli ir masyvus krumpliaračiai labai gerai pasiteisino ir jau 30 metų yra KRONE patikimumo standartas. Krumpliaračiai kurie turi iki 59 dantų sėkmingai perduoda galią diskams per visą darbinį plotį su minimaliais nuostoliais, dirba ypatingai tyliai, pasiekia didžiausią efektyvumą ir maksimalų ilgaamžiškumą.


          KRONE šienapjovių diskų krumpliaračiai tarp savęs kontaktuoja 4 dantimis vienu metu, o tarp varančiojo krumpliaračio ir pjovimo disko 3 dantimis – mažesnės apkrovos ir didesnis ilgaamžiškumas!

Lygių neturinti diskų apsauga!

          Į pašalinį objektą atsitrenkęs diskas gali būti apgadintas arba sulaužytas todėl, kad taip neatsitiktų KRONE turi rinkoje lygių neturinčią apsauga nuo sulaužymo ,,KRONE SafeCut“. Vokietijos žemės ūkio organizacijos ,,DLG“ apdovanojimą gavusi inovacija užtikrina maksimalią diskų apsaugą. Smūgio metu žolės pjovimo diske esantis apsauginis varžtas yra nukerpamas, o pats diskas pasikelia į viršų, kad išvengtų susidūrimo su šalia esančiais diskais. Naujos apsaugos pakeitimas trunka iki 10 minučių!

,,SafeCut” standartiškai montuojama visose KRONE šienapjovėse

Pasirink sau tinkančią!

ROTACIJA A – CENTRINĖS PRADALGĖS FORMAVIMAS 
Šienapjovės diskai sukasi į jos centrą formuodama vieną pradalgę žoliapjovės viduryje.

ROTACIJA B – NUPJAUTOS MASĖS SKLEIDIMAS PER VISĄ DARBINĮ PLOTĮ.

Šienapjovės diskai poromis skleisdami nupjautą masę per visą darbinį plotį

Tinka dirbti tiek ant lygaus paviršiaus, tiek šlaituose!

Dėl plataus švytavimo į viršų ir į apačią diapazono diskinė šienapjovė ActiveMow paikiai tinka dirbti ne tik ant lygaus darbinio paviršiaus, bet ir šlaituose, ant kalvoto ir nelygaus paviršiaus.

Standartiškai montuojama papildoma apsauga kuri apsaugo Jūsų šienapjovę nuo pašalinių kliūčių, kurios gali būti kritinės šienapjovės darbui. Smūgio metu į pašalinį objektą šienapjovė yra atlenkiama į galą sumažinant smūgio jėgą ir apsaugant pagrindinius komponentus.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

 

ActiveMow

R 200

ActiveMow

R 240

ActiveMow

R 280

ActiveMow

R 320

ActiveMow

R 360

Darbinis plotis, m

2,05

2,44

2,83

3,22

3,61

Individuali diskų apsauga ,,SafeCut"

yra

yra

yra

yra

yra

Greita peiliukų keitimo sistema

yra

yra

yra

yra

yra

Pjovimo diskų skaičius

3

4

5

6

7

Cilindrinių diskų skaičius

2

2

2

2

2

Sujungimo kategorija

I / II

I / II

I / II

I / II

I / II

Reikalinga minimali traktoriaus galia, kW / AG

27 / 37

30 / 41

40 / 55

50 / 68

55 / 75

Svoris, kg.

490

550

605

650

740

Našumas, ha/h.

2

2 - 2,5

2,5 - 30

3 - 3,5

3,5 - 4

Galerija

Kiti produktai

  • Daugybė žoliapjovės naujovių užtikrina maksimalų operatoriaus patogumą ir puikius darbo rezultatus. Tarp tokių naujovių yra ir naujasis tritaškis pagrindas, leidžiantis operatoriams hidrauliškai...

  • KRONE siekdama pagaminti kaip galima našesnį padargą, sukūrė naujos konstrukcijos žoliapjovę, kurios darbinis plotis gali siekti net 10,10 metro. Šias žoliapjoves ne tik lengva traukti; jos labai...

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją