ActiveMow žoliapjovė

ActiveMow žoliapjovė

KRONE žoliapjovė - paprasta, praktiška ir saugu

KRONE ActiveMow“ diskinė žoliapjovė žolę pjauna švariausiai ir tiksliausiai. Uždaras ir visiškai suvirintas pjovimo agregatas atitinka aukščiausius kokybės standartus, todėl net po daugybės sunkaus darbo metų žemės ūkio technika veikia patikimai ir nepraleidžia skysčių. Dideli šlapiojo tipo cilindriniai tiesiakrumpliai krumpliaračiai didelės ilgalaikės apkrovos metu veikia labai tyliai ir patikimai. Žoliapjovė turi standartiškai įrengiamus greitai pakeičiamus peilius ir „SafeCut“ diskų apsaugos sistemą.

ActiveMow žoliapjovė: nėra vidinių kratiklių

Galia pjovimo agregatui tiekiama per kampinį reduktorių, įrengtą tiesiai už vidinio viršutinio cilindro, tokiu būdu užtikrinant netrikdomą veikimą dirbant galulaukėse ir neįprastos formos laukuose.

ActiveMow žoliapjovė: greitai keičiami peiliai

Greitai keičiami peiliai – nepamainomas kiekvieno ūkininko ir agroserviso paslaugų teikėjo atributas. Peilius greitai ir paprastai galima pakeisti žemės ūkio technikos eksploatavimo vietoje.

ActiveMow žoliapjovė: pastovus greitis ir galinga transmisija

Per frikcinę GTV velenų ir pavarų transmisiją net ir dirbant sudėtingomis sąlygomis varančioji galia iš traktoriaus efektyviai perduodama į visus žoliapjovės diskus.

ActiveMow žoliapjovė: tolygus ir pastovus pasėlių srautas

Gembinė apsauga užtikrina nepriekaištingą medžiagų judėjimą agregatu ir pradalgių vienodumą.

ActiveMow žoliapjovė: „SafeCut“

Visi puikiai žino, kad į pašalinį objektą atsitrenkęs žoliapjovės diskas apgadinamas ir jį reikia taisyti. Tačiau naudodami KRONE SafeCut“, šias problemas galite pamiršti. Žemės ūkio technika, turėdama šią sistemą, užtikrina maksimalią diskų apsaugą. Vokietijos žemės ūkio organizacijos (vok. DLG) apdovanojimą gavusi sistema užtikrina unikalų patikimumą ir suteikia patogumo operatoriui. „SafeCut“ sistema standartiškai įrengiama visose diskinėse KRONE ActiveMow“ ir „EasyCut“ žoliapjovėse.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis R 200 R 240 R 280 R 320 R 360
Darbinis plotis, mm 2,050 2,440 2,830 3,220 3,610
Minimalus traktoriaus galios poreikis, kW/AG 27/37 30/41 40/55 50/68 55/75

Galerija

Kiti produktai

  • Daugybė žoliapjovės naujovių užtikrina maksimalų operatoriaus patogumą ir puikius darbo rezultatus. Tarp tokių naujovių yra ir naujasis tritaškis pagrindas, leidžiantis operatoriams hidrauliškai...

  • KRONE siekdama pagaminti kaip galima našesnį padargą, sukūrė naujos konstrukcijos žoliapjovę, kurios darbinis plotis gali siekti net 10,10 metro. Šias žoliapjoves ne tik lengva traukti; jos labai...

  • KRONE siūlo daugiausiai įrangos galimybių turinčią žemės ūko techniką, todėl tikrai išsirinksite geriausiai prie jūsų individualių poreikių, reikalavimų pritaikomą modelį ir specifikacijas,...

  • Naujausia „BiG M 450“ mašina-žoliapjovė apima daugybę įvairių naujovių, įskaitant ir naują variklį, atnaujintą varančiąją pavarą ir žoliapjovę bei dar patogesnę „Space Cab“ kabiną. Visos šios...

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją