Catros skutikliai

Catros skutikliai

Diskiniai skutikliai Catros+, CatrosXL idealiai tinka sekliam ir intensyviai maišomam žemės dirbimui. Nuo 3 iki 12 m darbinio pločio skutikliai, dėl lengvo traukimo, gali pasiekti ypač didelį važiavimo greitį. Kokybiškas žemės dirbimas užtikriną smulkų dirvos iškūlimą, ko pasekoje, vėliau galima patogiau ir lengviau atlikti kitus reikalingus žemės dirbimo darbus.

Pakabinami ir prikabinami Catros diskiniai skutikai gali būti sėkmingai naudojami įvairaus dydžio ūkiuose. Pakabinama žemės ūkio technika būna su vientisu arba hidrauliškai sulankstomu skutiko rėmu. Dvi išgaubtų diskų eilės pakelia į viršų visą dirvos sluoksnį, o važiuojant dideliu greičiu užtikrinamas optimalus dirvos ir šiaudų sumaišymas. Diskinio skutiko dydį galite išsirinkti priklausomai nuo jūsų turimos žemės ūkio valdos. Diskinių skutiklių Catros mašinos darbiniai ilgai svyruoja nuo 3 iki 12 m.

 

Optimalus dirvos kopijavimas

Prikabinami kompaktiniai diskiniai skutikai Catros+-2TX ir Catros+ 12003-2TS yra suskirstyti į atskiras sekcijas, kiekviena iš šių sekcijų užtikrina pastovų darbinį gylį, o dirbant kalvose ar įdubose – palaikomas nustatytas žemės dirbimo gylis. Catros+-2TX modeliai turi 2 išorines dalis ir vieną centrinę sekciją. Mašinos galinės dalies sekcijų valdymas yra atliekamas per volą, priekyje dvi išorinės Catros+-2TX sekcijos palaikomos per  atraminius ratus, o vidurinė dalis – grąžulu. Catros+ 12003-2TS priekinė visų keturiu sekcijų atrama atliekama per atraminius ratus kiekvienoje dalyje.

 

CatrosXL

Dėl atviro rėmo konstrukcijos ir didelio praėjimo potencialo, diskiniai skutikai CatrosXL yra optimaliai pritaikyti ūkiams, kuriuose daug organinių medžiagų. Turėdami plačius bei stambius dantytus diskus, kurių plotis yra 610 mm, o darbinis gylis siekia nuo 5 iki 16 cm, CatrosXL užtikriną kokybišką bei galingą dirvožemio iškūlimą. Dėl didelių atstumų tarp dviejų eilių diskų ir volų, CatrosXL 03-2TS užtikrina aukštą organinių medžiagų pralaidumą. Tai palengvina dirvos įsiskverbimą net sudėtingiausiomis sąlygomis. CatrosXL skutiko darbinis plotis yra nuo 3 m iki 8 m, o darbo greitis nuo 12 iki 18 km/h, o esant XL tipo diskams užtikrinamas platus darbinis dirvos plotis bei pagerinamas darbo našumas.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Techniniai duomenys

Modelis

Catros+

CatrosXL

Darbinis plotis, m

3 - 12

3 - 8

Disko skersmuo, mm

510

610

Darbinis gylis, cm

Iki 14

Iki 16

Galios poreikis nuo / iki (AG / m)

30 / 60

40 / 70

Darbinis greitis, km/h

12 - 18

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją