Cenius noraginis skutiklis

Cenius noraginis skutiklis

VYTAUTAS MYKOLAITIS
AMAZONE technikos grupės vadovas
VYTAUTAS MYKOLAITIS

Cenius noraginis skutiklis

Noraginis skutikas Amazone Cenius šiuo metu yra viena patikimiausių žemės dirbimo mašinų, galinčių išdirbti dirvą vidutiniame arba didesniame gylyje. Keturis kartus tobulintas ir optimalia konstrukcija galintis pasigirti agregatas, turi ypač tvirtą rėmą, bei bene stipriausią noragų apsaugą rinkoje. Pakabinami Cenius modeliai gali būti nuo 3 iki 4 metrų darbinio pločio, o prikabinami Cenius-2TX skutikai, kurie turi integruotą transportavimo važiuoklę viduryje mašinos, galimi nuo 4 iki 8 metrų darbinio pločio. Šie skutikliai turi didelį komplektuojamų opcijų sąrašą, bei gausų tankinimo volų pasirinkimą, todėl gali būti pritaikyti praktiškai bet kokioms lauko sąlygoms.

Amazone Cenius skutikliai gali turėti spyruoklinę C-Mix Super ir hidraulinę C-Mix Ultra noragų apsaugą. Spyruoklinės apsaugos dėka noragas išvysto iki 600 kg spaudimą į dirvą, tuo tarpu hidraulinė apsauga suteikia galimybę noragui skverbtis į dirvą net 800 kg jėga. Abejais atvejais, sutikus kliūtį, noragas gali pakilti iki 30 cm ir išvengti gedimų.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis

Cenius

Cenius-2TX

Tipas

Pakabinamas

Prikabinamas

Darbinis plotis, m

3; 3,5; 4

4; 5; 6; 7; 8

Noragėlių skaičius, vnt

11; 12; 13

13; 17; 21; 25; 29

Darbinis gylis, cm

Iki 30

Iki 30

Galios poreikis nuo / iki (AG / m)

40 / 70

50 / 80

Darbinis greitis, km/h

8 - 15

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją