Lely JUNO

Lely JUNO

RIMGAUDAS POCEVIČIUS
Gyvulininkystės skyriaus grupės vadovas
RIMGAUDAS POCEVIČIUS

Automatinis pašaro pristūmėjas "Lely Juno" - šviežias pašaras 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Gerai žinoma, kad nuolatinis šviežio pašaro tiekimas sąlygoja padidėjusį sausų medžiagų suvartojimą ir pieno primilžį. Nuolatinis šėrimas taip pat turi teigiamą poveikį gyvulių sveikatingumui. Tačiau dėl didelių darbo sąnaudų, yra sunku karvėms pašarą tiekti visą parą. Lely „Juno“ – sprendimas šiai problemai. „Juno“ yra akumuliatoriumi maitinamas pašarų pristūmėjas, aprūpintas energiją taupančiu elektriniu varikliu. Lely „Juno“ automatiškai juda greta šėrimo tvoros ir stumia pašarą link jos, netrikdydamas karvių. Kadangi Lely „Juno“ yra savarankiškas įrenginys, tvartų modifikacijos retai reikalingos ir jis gali būti naudojamas beveik visuose tvartuose. Lely „Juno“ labai efektyviai naudoja energiją ir neturi neigiamo poveikio aplinkai. Kasmet traktorius ar krautuvas sunaudoja 10 kartų daugiau energijos ir išmeta 4 kartus daugiau CO2. Lely „Juno“ tinkamas visiems kieto paviršiaus ir lygiems šėrimo takams, jis gali važiuoti greta įvairių tipų tvorų ir pristumti iki 67 cm aukščio pašarą. Lely „Juno“ yra dviejų modelių:

Nuolatinis pašaro prieinamumas stimuliuoja karvių judėjimą ir ypač nakties metu padidina sausų medžiagų suvartojimą (+3.5%). Pašaro likučiai taip pat sumažėja. Dirbdamas trimis 10 minučių etapais per dieną Lely „Juno“ sutaupys 183 valandas, t.y. 22 aštuonių valandų darbo dienas per metus! Maža to, Lely „Juno“ suteikia lankstumo: galima „Juno“ leisti pristumti pašarą taip dažnai, kaip tik reikia, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Lely „Juno“ privalumai:

• Padidėjęs šėrimo efektyvumas;
10.9% padidėjęs melžimo robotų lankymas robotizuotose fermose;
Padidėjęs pieno primilžis;
Padidėjęs pašaro suvartojimas;
Nereikalingas fizinis žmogaus darbas, tačiau 4 kartus dažnesnis pašaro pristūmimas;
Reikalinga minimali priežiūra.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis LELY?

LELY

Kodėl verta rinktis
LELY

Kasmet vis labiau darbus ūkininkams palengvina inovatyvūs ir automatizuoti sprendimai ūkiuose: šis ūkių techninis progresas yra LELY gamintojo siekiamybė. Pienininkystės ūkių valdytojai daugiau kaip 60-yje pasaulio šalių renkasi LELY gaminius ir paslaugas, sprendimus, kurie atitinka individualius kiekvieno ūkio tikslus.
LELY siūlo sprendimus beveik visoms galvijų ūkio veikloms: nuo melžimo robotų, priežiūros produktų ir automatinių šėrimo sistemų iki tvartų valymo.

Skaityti apie gamintoją