Förster-Technik automatinė ožiukų ir ėriukų girdykla

Förster-Technik automatinė ožiukų ir ėriukų girdykla

RIMGAUDAS POCEVIČIUS
Gyvulininkystės skyriaus grupės vadovas
RIMGAUDAS POCEVIČIUS

Automatinė Forster-Technik ėriukų ir ožiukų girdykla pasiteisino visame pasaulyje. Ji užtikrina ne tik žemas darbo sąnaudos, bet ir sveiką gyvulių auginimą.

Automatinė ėriukų ir ožiukų girdykla yra ypač ekonomiška ir įperkama ūkininkams. Užteks šio vieno patikimo ir saugaus įrengimo  pagirdyti iki 240 ėriukų arba ožiukų. Įranga yra labai patikima, kadangi daugelis sudedamųjų dalių yra išbandytos daugelį kartų. Forster - Technik automatinė girdykla yra pritaikyta Jūsų jaunų gyvulių  individualiems poreikiams.

Girdykite, kol taps sotūs!

Ėriukai arba ožiukai išgeria pieno per čiulptuką tiek, kiek jie nori. Automatinėje girdykloje pienas, kuris sudarytas iš vandens ir pieno miltelių, yra greitai išmaišomas ir paduodamas šiltas bei šviežias mažomis porcijomis. Broileris visada pašildo vandenį iki tam tikros nustatytos temperatūros. Miltelių sistema tiksliai išduoda visų rūšių pieno miltelius.

Pastoviai paruošta gėrimui!

Apie 20-30 ėriukų arba ožiukų gali būti girdomi vienoje girdymo vietoje. Priklausomai nuo modelio ir Jūsų poreikių, viena Eco girdykla gali turėti 8 girdymo vietos. 

Lengva valdyti

Automatinė ėriukų arba ožiukų girdykla gali būti lengvai valdoma per kompaktišką kontrolės pultelį ir 7-ių segmentų ekraną. Aiškiai išdėstytame funkcijų meniu Jūs lengvai galite keisti vandens ir pieno pakaitalo porcijas atskirai tiesiog pasirenkant tam tikrą mygtuką.  Tai leidžia Jums lengvai kontroliuoti pieno kiekį, kuris yra duodamas gyvuliams.

Pienas pastovioje ir tinkamoje temperatūroje

Broileris instaliuotas kartu su temperatūros sensoriumi, elektroniniu šilumos reguliatoriumi ir minimalia šilumos kontrole užtikrina, jog pienas visada yra paruošiamas tinkamoje temperatūroje, nors temperatūra gali būti keičiama paties ūkininko.

5kW galios automatinė girdykla garantuoja greitą pieno mišinio gamybą. Papildomai Jūs galite užsisakyti maišytuvo (mikserio) šildymo sistemą. Sistema palaiko šiltą pieną mikseryje, jei ėriukai ar ožiukai negėrė ilgesnį laiką. Tokiu būdu Jūsų gyvuliai visada gaus pageidaujamos temperatūros pieną. Tai ypač svarbu ožiukams, kurie labai nemėgsta gerti atšalusį pieną.

Lengvas valymas

Pusiau automatinė maišytuvo valymo sistema yra ekonomiška ir lengvai valdoma. Paspaudus mygtuką į maišytuvą pribėga aukštos temperatūros vanduo. Net ir ilgesnes pieno padavimo šlangutes Jūs išvalysite be vargo naudodami šlangučių valymo pistoletą, kuris įeina į standartinę įrangą.

Čiulptukų padėtis mažiems ir didesniems

Pagal ėriukų ar ožiukų grupės ūgį ir amžių galima reguliuoti priekinės plokštelės aukštį ir atitinkamai pritaikyti čiulptuko padėtį. Čiulptukas, sumontuotas apačioje priekinėje plokštelės dalyje, palengvina ėriukų arba ožiukų mokymą gert pieną.

Vyresniems ėriukams arba ožiukams čiulptuką galima perkelti ant laikiklio tam, kad likęs pienas galėtų nutekėti toliau nuo gyvūno.

Musėms bus užkirstas kelias!

Dailus akėtas skydelis apsaugos maišytuvą nuo musių patekimo į vidų. Garai atsiradę ruošiant pieno pakaitalą lengvai pašalinami per skydelio angeles, tokiu būdu išvengiant vandens lašelių susidarymo.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija