Lely Calm

Lely Calm

RIMGAUDAS POCEVIČIUS
Gyvulininkystės skyriaus grupės vadovas
RIMGAUDAS POCEVIČIUS

Automatinė veršelių girdykla "Lely Calm" - Jūsų ramybė auginant veršelius

Visi, siekiantys turėti aukšto produktyvumo karvę, pirmiausiai turėtų optimizuoti jaunų veršelių auginimą. "Lely Calm“ automatinė šėrykla garantuoja optimalų jų vystymąsi ir augimą. Nežiūrint į tai, kad veršeliai gali elgtis natūraliai, gerti kada nori, kontrolė išlieka jūsų rankose, o darbo sąnaudos sumažėja iki minimumo.

Veršiukas gauna pieną iš "Lely Calm" girdyklos nustatytomis porcijomis per visą dieną. Atėjus veršeliui į šėryklą ir nustačius, kad jis gali gauti pieno porciją, automatas iš kart paruošia šviežią pieną iš anksto nustatytoje temperatūroje.

Koncentruotų pašarų šėrimo stotelės, prijungtos prie Calm veršelių girdyklos, yra puikus būdas kontroliuoti augimo procesą. Greitai pripratinus veršelį prie koncentruotų pašarų, sumažėja jo stresas ir pagerėja augimas. Kai tik veršelis pradeda ėsti didesnius koncentruoto pašaro kiekius, sumažėja pieno porcijos, o kartu ir išlaidos pieno milteliams.

"Lely Calm" automatinė veršelių šėrykla pati automatiškai išvalo vidų, kas sąlygoja geresnę įrangos higieną. Yra galimi ir papildomi pasirinkimai, norint dar labiau pagerinti higieną. Apsauga nuo musių apsaugo maišymo indą ir miltelių išėjimo vamzdelį nuo nešvarumų, galinčių patekti į šviežiai paruoštą pieno porciją. Žiemą garai kondensuojasi į miltelių išėjimo vamzdelį virš maišymo indo, todėl vamzdelyje gali pradėti kauptis pieno milteliai. Išėjimo vamzdelis gali būti aprūpintas papildomu kaitinimo elementu, dėl kurio išliks sausesnis.

„Calm“ veršelių šėryklos gali būti aprūpintos dviem šėrimo stotelėm, galinčioms aptarnauti nuo 25 iki 30 veršelių. Didesniuose modeliuose gali dirbti keturios stotelės, aptarnaujančios 80 – 100 veršelių.

„Calm“ veršelių šėrykla suteikia galimybę bet kada gauti informaciją apie veršelius. "Lely Calm" gali būti prijungta prie T4C valdymo sistemos, taip suteikiant visus duomenis apie veršelius bei galimybę juos valdyti kompiuterio pagalba. Šėrykla taip pat leidžia generuoti ataskaitas ir kurti veršelių šėrimo planus. Galima rinktis šėrimą tik pienu, tik pieno milteliais arba mišrų šėrimo būdą.

Privalumai:

• Sutaupomas laikas; • Greitesnis veršelių augimo tempas; • Geresnis didžiojo prieskrandžio vystymasis; • Darbotvarkės lankstumas; • Individualus veršelių valdymas; • Pastovi ir tiksli pieno temperatūra; • Lankstus šėrimo grafikas; • Atjunkymas be streso; • Tinka bet kokio dydžio fermoms.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Bendra informacija

Modelis Compact+ Vario+
Pieno miltelių talpa 35 kg 35 kg
Šildymo galia 2.5 kW 3.2 kW /5.0 kW
Elektros pajungimas 230V/400V 230V/400V
Pieno paruošimas iki 1.5L/min iki 4 L/min
Maksimalus skaičius gardelių 2 4
Aptarnaujamas veršiukų skaičius viename gardelyje

20-30

(Max. veršiukų skaičius 50)

20-30

(Max. veršiukų skaičius 250)

Galimi šėrimo planai 2 4

Standartinė įranga

Modelis Compact+ Vario+
Girdymas milteliais, šviežiu pienu, kombinuotas girdymas + +
Pultelis + +
Skaidri pieno miltelių talpa + +
32 bitų procesorius + +
Modernus šildymo reguliavimas + +
Rankinė veršelio mokymo funkcija + +
Pieno temperatūros reguliavimas + +
Šilumokaitis su atskiru šildymo kontūru ir mažai elektros naudojančiu cirkuliaciniu siurbliu (kombinuotai arba šviežio pieno girdyklai)  + +
Elektrinis vandens pašildymo boileris (pieno miltelių girdyklai) + +
Nerūdijančio plieno pieno siurblys 120 W (mišriai arba šviežio pieno girdyklai) + +
Automatinis išplovimas +

Papildoma įranga

Modelis Compact+ Vario+
Automatinis kalibravimas + +
Nerūdijančio plieno girdykla + +
2-tras gardelis + +
2-4 gardelis +
Sausų priedų talpa (4kg) + +
Skystų priedų talpa + +
Elektroninė apsauga nuo garų paduodant pieno miltelius ir sausus priedus + +
Apsauga nuo užšalimo + +
Apsauga nuo musių + +
Valymo komplektas +
Dezinfekuojančių priemonių padavimas (tik pieno miltelių girdykloms) +
Pieno miltelių talpa 50 kg +
Koncentruoto pašaro šėrykla + +
Svėrimo svarstyklės girdymo stotelėje +
Prijungimas prie T4C valdymo programos + +
Gateway vartai į ganyklą + +
Šviesa gardeliuose + +

Galerija

Kodėl verta rinktis LELY?

LELY

Kodėl verta rinktis
LELY

Kasmet vis labiau darbus ūkininkams palengvina inovatyvūs ir automatizuoti sprendimai ūkiuose: šis ūkių techninis progresas yra LELY gamintojo siekiamybė. Pienininkystės ūkių valdytojai daugiau kaip 60-yje pasaulio šalių renkasi LELY gaminius ir paslaugas, sprendimus, kurie atitinka individualius kiekvieno ūkio tikslus.
LELY siūlo sprendimus beveik visoms galvijų ūkio veikloms: nuo melžimo robotų, priežiūros produktų ir automatinių šėrimo sistemų iki tvartų valymo.

Skaityti apie gamintoją