ZX savikrovės ir pripildomos priekabos

ZX savikrovės ir pripildomos priekabos

Pačios galingiausios pasaulyje pašarų priekabos

Norint, kad ūkininkavimas būtų produktyvus, reikia nuolat didinti darbų efektyvumą, mažinti išlaidas ir išnaudoti visus technikos privalumus. Dėl šių priežasčių KRONE sukūrė savikroves ir pripildomas ZX pašarų priekabas. Šios priekabos gali būti naudojamos kaip savikrovės arba iš pašarų smulkintuvo pripildomos kukurūzų ir žolės transportavimo priekabos.

Nepamainomas dirbant su dideliais kiekiais

Smulkinimo ir tiekimo rotoriui galią tiekia 6 griovelius turintis poly „V“ formos diržas ir planetinės pavaros. Iš šių elementų šiais laikais gaminamos ir aukštos kokybės šiuolaikinių traktorių transmisijos, pasižyminčios itin didele galia. Diržo greitį mažina rotoriaus viduje įrengtos planetinės pavaros. Ši unikali kombinacija užtikrina didelį lankstumą, o dėl jos atsiradusi
laisva vieta buvo išnaudota įrengiant platesnį rotorių, kuris dar labiau padidina našumą.

Išskirtinai tik KRONE

Smulkinimo ir tiekimo rotorius turi unikalią transmisiją, su-darytą iš pagrindinio reduktoriaus, kurį nuo perkrovos saugo pagrindiniame varančiajame velene įrengta 2 800 Nm sankaba, „KRONE Powerbelt“ sistemos ir planetinių greitį mažinančių pavarų. Ši transmisija iš GTV gali perkelti iki 400 AG siekiančią galią.

Galinga rinktuvė

Priežiūros nereikalaujanti hidraulinė „EasyFlow“ rinktuvė ir spirale išdėstyti pirštai tikrai patenkins net ir pačius didžiau-sius poreikius. Visiškai techninės priežiūros nereikalaujančio pavyzdinį našumą užtikrinančios rinktuvės hidraulinė pavara integruota rotoriuje, todėl rinktuvė pasižymi dar didesniu darbiniu pločiu. Dėl didesnio darbinio pločio optimaliu greičiu važiuojanti rinktuvė gali surinkti dar daugiau masės, tokiu būdu padidindama bendrą rinkimo našumą.

Galingas slankusis dugnas

Slankusis dugnas turi nuolydį į priekį, kuris sumažina padavimo kanalo ilgį ir galios, reikalingos medžiagoms paduoti į krovimo zoną, sąnaudas, todėl užtikrinamas greitesnis ir švelnesnis pasėlių padavimas. Dėl šių priežasčių jūs galite mėgautis maksimaliu efektyvumu ir degalų naudojimo ekonomiškumu.

Dar didesnės galimybės

Siekiant užtikrinti produktyvų ūkininkavimą ir paslaugų teikimą, vien tik transportavimo greičio ir talpios priekabos neužtenka. Svarbų vaidmenį atlieka ir krovimo bei iškrovimo greitis. Priklausomai nuo jo padėties, atlenkiamas bortas padeda padidinti agregato talpą 4,5 m3. Be to, jis pagerina galinių traktoriaus ratų sukibimo kokybę, iki tam tikro lygio suspaudžia masę ir padeda greičiau ir efektyviau ištuštinti agregatą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Savikrovės ZX (GL) ir ZX priekabos su pašarų skleidimo volais (GD)

Modelis 430 GL/GD 470 GL/GD 560 GL/GD
Talpa (DIN 11741) m³ 43 47 56
Rinktuvės darbinis plotis (DIN 11220), mm 2,125 2,125 2,125
Maksimalus peilių skaičius 48 48 48
Minimali traktoriaus galia, kW/AG 155/210 155/210 175/240

Galerija

Kiti produktai

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją