RX savikrovės ir pripildomos priekabos

RX savikrovės ir pripildomos priekabos

RX - tai daugiau nei priekaba

KRONE pašarų priekabų asortimentas papildytas trimis RX modeliais, pasižyminčiais 36–43 m³ (DIN) talpa. Jie tikri savo srities čempionai: su plačiomis „EasyFlow“ rinktuvėmis ir dideliu 46 peilių rotoriniu smulkintuvu. Atsižvelgiant į paskirtį, galimos įvairios konstrukcijos, tad RX savo turėtojams užtikrins maksimalų lankstumą. RX 360 ir 400 galima komplektuoti ir su 3 galiniais skleidimo volais. Tai ne tik savikrovė priekaba: RX yra dviejų paskirčių agregatas, kurį galima pildyti ir iš smulkintuvo. Dėl šių galimybių priekaba yra itin universali ir produktyvi.

Bortų pasirinkimas

RX 360 įrengtas stacionariai vertikalus priekinis bortas (A). Tačiau priekabai važiuojant paskui pašarų smulkintuvą, traktoriaus operatorius gali atlenkti viršutinę borto dalį, kad priekaba būtų sklandžiai pildoma per smulkintuvo vamzdį. Tą pačią dalį galima palenkti į priekį, jei rinktuvėmis į priekabą kraunama žolė. RX 400 ir RX 430 modeliuose atsilenkia visas priekinis bortas. Priekabą pildant iš pašarų smulkintuvo, bortas pasilenkia į priekį (B), tokiu būdu užtikrinant tolygų ir patogų pildymą
be jokių nuostolių. Kraunant žolę rinktuvėmis, bortas pastatomas beveik vertikaliai (C), o užsipildžius priekabos tūriui,
palenkiamas į traktoriaus pusę (B), tokiu būdu padidinant priekabos tūrį. Dėl tokios pažangios konstrukcijos į kompaktiškos išvaizdos priekabą gali tilpti nemažas pašarų kiekis. Atlenkiamasis bortas naudojamas ir pašarų išpylimui pagreitinti: atsilenkdamas tai į vieną, tai į kitą pusę, jis padeda dugno konvejeriui transportuoti pašarus.

Naudojamos kaip ir pašarų smulkintuvo pripildomos priekabos

36–43 m (DIN) talpos „Krone RX“ modelio priekabos – idealiai tinka silosui pervežti. Itin produktyvios RX dviejų paskirčių priekabos pildomos jų pačių rinktuvėmis arba iš pašarų smulkintuvo.

„EasyFlow“ rinktuvės ir rotorinis smulkintuvas

RX – tai daugiau nei priekaba. Joje įrengtos 2,015 m „Ea-syFlow“ rinktuvės, tad ji gali pasikrauti pati. „W“ forma iš-dėlioti rinktuvių pirštai tiekia nupjautus augalus per visą rotoriaus plotį. Didelis 880 mm skersmens ir 1,785 mm pločio rotorinis smulkintuvas užtikrina maksimalų pralaidumą ir puikų pašarų susmulkinimą. Šis šlapiojo tipo reduktoriaus varomas smulkintuvas išsiskiria savo tvirtumu, dideliu pralaidumu ir tiksliu smulkinimu. Šis smulkintuvas išsiskiria savo tvirtumu, dideliu pralaidumu ir tiksliu smulkinimu.

Slankusis dugnas

RX slankusis dugnas priekyje pasviręs, tad nupjautų augalų masei tenka slinkti mažesnį kelią, kol atsiduria reikiamoje vietoje, augalai mažiau pažeidžiami, neeikvojama galia. Keturis slankiojo dugno konvejerius varo du hidrovarikliai, po vieną kiekvienoje pusėje. Tai pats efektyviausias būdas net sunkiausiai masei išpilti. Standartiniame komplekte siūloma spartaus išpylimo funkcija.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis RX 360 GL/GD RX 400 GL/GD RX 430 GL
Talpa (DIN 11741) m³ 36* 40* 43
Galimos konstrukcijos atlenkiamas priekinis bortas atlenkiamas priekis atlenkiamas priekis
Minimali traktoriaus galia, kW/AG 110/150 125/170 125/170
Darbinis plotis (rinktuvės), mm 2,015 2,015 2,015
Maksimalus peilių skaičius 46 46 46
Augalų smulkinimas gabalėliais, mm 37 37 37
*su skleidimo volais

Galerija

Kiti produktai

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją