MX savikrovės ir pripildomos priekabos

MX savikrovės ir pripildomos priekabos

MX savikrovės ir pripildomos priekabos

MX yra naujoji KRONE pašarų smulkintuvu pripildomų ir savikrovių priekabų su tvirto plieno paaukštinimais serija. Iki 40 m³ (DIN 11741) talpos rotorinės priekabos įspūdingos ne tik dėl savo milžiniško efektyvumo ir nedidelių galios sąnaudų, bet ir dėl universalumo. Su tvirto plieno paaukštinimais, be jokių lankų ar virvių, puikai tinka agroserviso paslaugų teikėjams.

Priekabos dugną sudarantis grandininis transporteris su nuolydžiu į priekį ir nukreipiantis į trumpą padavimo kanalą užtikrina mažas galios sąnaudas, didesnį našumą ir švelnesnį pašaro transportavimą.

MX smulkinimo ir tiekimo rotorius

1 580 mm pločio ir 880 mm skersmens rotorius turi aštuonias spirale išdėstytų pirštų eiles. Visi šie parametrai puikiai atspindi jo galybę. 17 mm privirintas „Hardox“ plienines plokšteles turintys pirštai užtikrina švelnų masės padavimą jos nesuspaudžiant. Rotorius varomas šlapiojo tipo cilindriniais tiesiakrumpliais krumpliaračiais.

Optimalus produktyvumas ir kokybė

Naujoji tiekimo ir smulkinimo sistema MX modeliuose užtikrina didelį našumą ir kokybišką smulkinimą. Aštuonios spirališkai išdėstytos pirštų eilės traukia masę pro 41 plokštumoje išdėliotą peilį, kurie pjausto masę 37 mm gabalėliais. Sukabinimo amortizacijos sistema įtraukta į standartinį komplektą ir užtikrina neprilygstamą operatoriaus patogumą net ir važiuojant dideliu greičiu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis MX 330 GL/GD MX 370 GL/GD MX 400 GL
Talpa (DIN 11741), m³ 33 37 40
Galima konstrukcija Judanti pagrindinė atramos viršūnė Judanti pagrindinė atrama Judanti pagrindinė atrama
Rinktuvės darbinis plotis (DIN 11220), mm 1,800 1,800 1,800
Maksimalus peilių skaičius 41 41 41
Minimali traktoriaus galia, kW/AG 88/120 103/140 103/140

Galerija

Kiti produktai

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją