AX savikrovės ir iš pašarų smulkintuvo pripildomos priekabos

AX savikrovės ir iš pašarų smulkintuvo pripildomos priekabos

Nepriekaištinga kiekviena detalė

AX – tai pažangios naujos kartos pašarų priekabos. Plati rinktuvė (1,80 m pagal DIN), masyvus rotorinis smulkintuvas ir ištraukiamas 32 peilių stalčius – tai tik keletas iš AX dviejų paskirčių priekabų privalumų. Rinkitės vieną iš trijų skirtingo tūrio ir paaukštinimo variantų: su sulanks-tomais paaukštinimais šienui, su plieniniais paaukštinimais arba įprastos konstrukcijos su atverčiamu priekiniu bortu. Be to, papildomai galima rinktis priekabas su skleidimo volais.

Nuožulniame dugne sumontuotas grandininis transporteris

Slankusis dugnas nuožulniu priekiu naudingas dėl kelių priežasčių: nupjautų augalų masei tenka slinkti mažesnį kelią, tad ji greičiau atsiduria reikiamoje vietoje. Tokiu būdu apsaugomi augalai ir be reikalo ne- eikvojama galia.

Rotorinis smulkintuvas

76 cm skersmens ir 151 cm pločio šešias spiralines eiles pirštų turintis rotorinis smulkintuvas užtikrina itin našų darbą. Pirštams panaudotos itin plačios „Hardox“ plieno plokštelės švelniai apdoroja augalus ir užtikrina dar aukštesnę jų kokybę mažesnėmis galios sąnaudomis.

Paaukštinimai silosui

Šiuose AX modelio pašarų priekabose įrengtas 90° kampu atlenkiamas priekinis bortas, tad lengva supilti pašarus iš smulkintuvo. Tai ypač naudinga dirbant laukuose. Dėl šios ypatybės AX modelio priekabos tampa dar universalesnės, t. y. tampa tikromis dviejų paskirčių priekabomis.

Tvirto plieno paaukštinimai

Laiko patikrinta plieninė konstrukcija yra ypač tvirta ir tinkama visiems dviejų paskirčių technika atliekamiems darbams. Jie galvanizuoti ir padengti milteliniais dažais arba plastiku.

Sulankstomi ir slankūs paaukštinimai šienui

Šie paaukštinimai sulankstomi hidrauliniu būdu, kai reikia pravažiuoti pro žemus vartus ir įvažiuoti į neaukštus pastatus.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis AX 250 FL/FD/GL/GD AX 280 FL/HL/HD/GL/GD AX 310 HL/HD/GL/GD
Talpa (DIN 11741) m³ 25 28 31
Galimi paaukštinimai sulankstoma, plieninė sulankstoma, plieninė, pagrindinės atramos viršūnė plieninė,pagrindinės atramos viršūnė
Minimali traktoriaus galia kW/AG 59/80 66/90 74/100
Rinktuvės darbinis plotis (DIN 112320), mm 1.800 1.800 1.800
Maksimalus peilių skaičius 32 32 32
Susmulkintų augalų ilgis 45 45 45

Galerija

Kiti produktai

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją