Technika
Uždaryti
Teirautis
GYTIS PAŠVENSKAS
Krone atsarginių dalių vadybininkas
GYTIS PAŠVENSKAS
Big X 680/780/880

Big X 680/780/880

Nauja serija tikslaus susmulkinimo pašarų smulkintuvų – „BiG X“ 680, 780 ir 880

Ir kiti … Pasitvirtinus „mažiesiems“ ir „didiesiems“modeliams, pristatome naujos kartos KRONE tiksliuosius pašarų smulkintuvus. „BiG X“ 680, 780 ir 880 modeliuose įrengti nauji varikliai, pažangi smulkinimo technologija ir aukštos kokybės kabinomis, užtikrinančiomis operatoriams nepriekaištingą darbinę aplinką ir optimalias priemones aukštos kokybės silosui užtikrinti.

Optimalus produktyvumas ir kokybė

Siekiant padidinti našumą ir optimizuoti smulkinimo kokybę, reikalinga pažangi technologija. „BiG X“ kaip tik jomis ir pasižymi. Praturtintas įvairiomis naujovėmis, įskaitant ir šešis hidraulinius pirminio suspaudimo-padavimo volus, didelį smulkinimo būgną su 48 ar mažiau peilių ir kukurūzų traiškytuvą, „BiG X“ geba suformuoti įvairaus ilgio augalų gabalėlius nuo 4–7 mm („OptiMaize S“) iki 20–30 mm    („OptiMaize XL“). Pasirenkama „VariLOC“ skriemulių pavarų dėžė greitai ir lengvai sumažina smulkinimo būgno greitį nuo 1 250 sūk./min. iki 800 sūk./min. ir užtikrina iki 53 proc. didesnį smulkinamų augalų ilgio diapazoną.

Greitas keitimas

Norėdami pritaikyti agregatą, kad jis važiuojant baigtų tvarkyti kukurūzus ar viso grūdo silosą ir pradėtų smulkinti žolę, tiesiog naudokite rankeną arba elektrinį jungiklį (pasirenkamos galimybės).

„LiftCab“

Pasirenkama kabinos pakėlimo sistema vos paspaudus mygtuką per kelias akimirkas pakelia kabiną iki 70 cm. Tai ypač patogu dirbant aukštų kukurūzų laukuose, nes operatoriui nereikia visą darbo laiką spoksoti į augalų stiebų sieną. Naudodami šią sistemą, operatoriai gali būti virš pasėlių. Būdami tokioje padėtyje, jie gali geriau matyti, kaip kraunamos už jų arba šalia važiuojančios aukštasienės priekabos.

Bakų pasirinkimas

Galite rinktis vieną iš septynių skirtingų pasirenkamų bakų. Pavyzdžiui, 1 500 l dyzelino bake galite įrengti 150 l karbamido baką ir 275 l siloso priedų įrenginį. Galite naudoti pagrindinį ir šonuose montuojamus bakus ir vežiotis mažiau degalų, bet daugiau vandens ir (ar) priedų.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kiti produktai

  • Kuriant šiuos nedidelius „Big X“ modelius, tikslas buvo juose įrengti pasiteisinusias aukštos klasės sistemas. Todėl pirmiausiai reikėjo išanalizuoti ir išbandyti variklio našumo, smulkinimo būgno...

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją