Savaeigis purkštuvas Pantera

Savaeigis purkštuvas Pantera

VYTAUTAS MYKOLAITIS
AMAZONE technikos grupės vadovas
VYTAUTAS MYKOLAITIS

Žemės ūkio technika su įspūdingu intelektu

Savaeigis purkštuvas Pantera su suderintomis moderniausiomis technologijomis ir išmaniomis valdymo sistemomis. Sukomplektuota režimui "SpeedSpraying" iki 20 km/h, žemės ūkio technika lauke dirba greitai. Keliais ji gali važiuoti maksimaliu iki 50 km/h greičiu. Augalų apsaugos naudojimo įrangai kukurūzams ar saulėgrąžoms AMAZONE siūlomas savaeigis purkštuvas Pantera 4504-K su hidrauliniu važiuoklės aukščio reguliavimu.

Savaeigis purkštuvas Pantera turi specialią tandeminę važiuoklę, kuri ne tik puikiai prisitaiko prie dirvožemio nelygumų, bet ir yra stabili - žinoma, ir šoniniuose šlaituose. Kadangi, hidropneumatinės lingės yra reguliuojamo aukščio, su šia žemės ūkio technika vairuotojas gali mėgautis optimaliu komfortu.

Serijiniu būdų komplektuojamas visiškai automatinis tarpvėžės pločio nustatymas nuo 1,8 iki 2,4 m (su plačiomis padangomis net iki 2,6 m) leidžia greitai reaguoti įvairiomis kultūromis keliamus skirtingus reikalavimus. Savaeigis purkštuvas Pantera 4504-W yra su tarpvėžės reguliatoriumi nuo 2,25 m iki 3 m. "Controlled Traffic Farming" sistemose ši parinktis yra gera alternatyva.

8,4 m ilgio, 3,8 m aukščio, 2,55 m pločio ir 218 AG galios AMAZONE lauko purkštuvas yra ypač kompaktiškas. Priekyje įrengtoje patogioje kabinoje vairuotojui lengviau dirbti. Už kabinos yra sumontuoti 4500 litrų talpos rezervuaras ir iki 40 m darbinio pločio Super-L sija, kurių dėka, esant geromis sąlygoms, darbo našumas gali siekti daugiau kaip 20 ha per valandą.

Nepaisant to, kad žemės ūkio technika yra didelė, minimalus Panteros apsisukimo spindulys yra tik 4,5 m važiuojant visais vairuojamais ratais. Tai įmanoma dėl trumpos ratų bazės ir didelio vairuojamųjų ratų pasukimo kampo.

Purkštuvas Pantera paprastai ir patogiai valdomas per daugiafunkcinę rankeną AmaPilot ir mašinos valdymo bei kontrolės terminalą AMADRIVE.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją