BaleCollect 1230 ritinių rinktuvas

BaleCollect 1230 ritinių rinktuvas

DOMANTAS JARUŠAUSKAS
KRONE ir JCB technikos grupės vadovas
DOMANTAS JARUŠAUSKAS

„BaleCollect 1230“: KRONE ritinių rinktuvas

KRONE BaleCollect“ žemės ūkio technika taupo laiką ir išlaidas. 1,20 m pločio ritinių rinktuvas gali surinkti ir laikyti iki trijų ryšulių. Ši žemė ūkio technika suteikia galimybę naudoti įvairius ryšulių išdėstymo laukuose modelius, pritaikomus atsižvelgiant į įvairias tvarkymo strategijas, bei padeda sutrumpinti darbo valandų skaičių, sumažina važinėjimo laukais dažnį ir užtikrina mažesnį žemei tenkantį slėgį. Jo unikali teleskopinė prikabinimo sija užtikrina paprastą naudojimą ir saugų važiavimą viešaisiais keliais. Žemės ūkio technika puikiai suderinama su dideliu našumu pasižyminčiu kietus ryšulius formuojančiu „KRONE BiG Pack“.

Išmanus ritinių rinktuvas

Ritinių rinktuvas pritvirtinamas prie preso, todėl ryšulius surenka iš karto, kai tik jie išstumiami iš formavimo kameros. Prie preso ši žemės ūkio technika tvirtinama naujovišką teleskopinę prikabinimo sija, kurią KRONE sukūrė siekdamas užtikrinti saugų važiavimą viešaisiais keliais.

Saugus važiavimas keliu

Prieš transportuojant keliu, žemės ūkio technika sulankstoma į kompaktišką, mažesnį nei 3 m pločio, įrenginį, prailginama prikabinimo sija ir užfiksuojami sutvirtinami vairuojamieji ratai (ašys). Tokiu būdu „BaleCollect“ ritinių rinktuvas patikimai juda už preso saugiai važiuojant iki 50 km/ val. greičiu ir pro siaurus vartus.

Kaip tai veikia

„BaleCollect“ ritinių rinktuvas gali talpinti iki trijų ryšulių, išstumiamų iš 1,2 m kameros. Ryšuliui palikus kamerą, strypas jį nustumia į dešinę arba kairę pusę ir padaro platformoje vietos kitam ryšuliui. Visi ryšuliai automatiškai išstumiami iš platformos laikantis suprogramuotos iškrovimo strategijos.

Ryšulių išdėstymas atsižvelgiant į poreikius

Atsižvelgdamas į individualius derliaus nuėmimo ir apdorojimo poreikius, klientas gali norėti, kad ryšuliai būtų išdėstomi tam tikra tvarka. Tam, kad tokius poreikius būtų galima patenkinti, ritinių rinktuvas „BaleCollect“ suteikia galimybę panaudoti vieną iš penkių ryšulių išdėstymo laukuose strategijų (režimų). Pasirinkus 3 ryšulių arba 3 ir 1 ryšulio režimą, visi ryšuliai išdėstomi galulaukėse arba šalia jų. Tuo tarpu siloso ryšuliams išdėstyti naudojamas 2 ryšulių vienas šalia kito arba 2 ryšulių atskirai režimas. Šios strategijos naudojamos tais atvejais, jei iš paskos judantis vyniotuvas vynioja du siloso ryšulius į vieną arba net jei pats juos surenka. Žinoma, esant poreikiui, ryšulius operatorius gali iškrauti ir rankiniu būdu paspausdamas mygtuką.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją