Fortima

Fortima

DOMANTAS JARUŠAUSKAS
KRONE ir JCB technikos grupės vadovas
DOMANTAS JARUŠAUSKAS

Patikimumas bet kokiomis sąlygomis

Norint pašarus presuoti produktyviai, ypač svarbu padargų universalumas ir maksimalaus išnaudojimo galimybė. „Fortima“ ritinių presas atitinka visus poreikius ir reikalavimus. Pastovios kameros ritinių presas „Fortima F 1600“ suka 1,55 m skersmens ritinius. 

EasyFlow“ rinktuvė

„EasyFlow“ – guolinių grandžių neturinti rinktuvė. Privalumai – akivaizdūs: paprastos konstrukcijos rinktuvėse yra mažiau judamųjų detalių nei valdomose rinktuvėse su guoline grandimi, todėl ši rinktuvė veikia itin tyliai, mažiau dėvisi ir užtikrina mažesnes apžiūros ir techninės priežiūros sąnaudas. - „EasyFlow“ – galinga sistema, už savęs nepaliekanti nieko.

Tvirtas rotorius, idealus pjūvis

530 mm skersmens smulkinimo ir padavimo rotorius pasižymi itin dideliu pralaidumu. Dvigubi kampu išdėlioti pirštai nepertraukiamai traukia masę pro peilius, taip sumažindami apkrovą rotoriui, nes žaliava paeiliui tiekiama smulkinimui peiliais.

„Beta II“ terminalas

Paprastas „Beta II“ terminalas turi 4,3 colio spalvotą monitoriaus ekraną ir jutiklinį pultą su 8 tinkamai sugrupuotais mygtukais. Įrenginio ekrane pateikiama informacija apie ritinio presavimo slėgį, ritinių skersmenis, rišimo ir vyniojimo pradžią bei ritinių skaičių. Operatorius taip pat gali peržiūrėti informaciją apie ričių ir jutiklių funkcijas.

„Delta“ terminalas ir „CCI 200“ terminalas

„Delta“ terminalas turi 5,5 colio jutiklinį ekraną ir jutiklinį CCI terminalas atlieka visas „Beta II“ terminalo funkcijas, be to, pultą su 12 funkcinių mygtukų ir ratuku, kurį pasukęs yra suderinamas su kitų gamintojų padargais, pritaikytais ISOBUS operatorius gali gauti informacijos apie vožtuvo arba sistemai. Spalvotas jutiklinis ekranas, aukštos kokybės valdikliai, jutiklio ir diagnostikos funkcijas bei derliaus duomenis. visų veikiančių elektrinių funkcijų išjungimo mygtukas, galimybė Tam, kad operatoriui dirbti būtų dar patogiau, galima prijungti papildomą valdymo svirtį (AUX) ir CCTV kamerą – visa tai prijungti atskirai įsigyjamą vairalazdę (WTK) su progra- užtikrina ypač kokybišką ir patogų valdymą. muojamais valdikliais ir CCTV kamerą.

Pastovios kameros presai (F 1250)

Visiškai uždara presavimo kamera su nuolat veikiančiu grandininiu transporteriu netrupina pašaro, o susuka jį į ypač kietą ritinį.

Kintamos kameros presai (V 1500 ir V 1800)

Du nuolat veikiantys grandininiai transporteriai susuka pašarus į ypač kietus ritinius.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis F 1250 (MC) F 1600 (MC) V 1500 (MC) V 1800 (MC)
Ritinio skersmuo, m 1,25 1,55 1,0 - 1,5 1,0 - 1,8
Rinktuvės plotis (DIN 11220), m 2,05 2,05 2,05 2,05
Maksimalus peilių skaičius 17 17 17 17
Minimali traktoriaus galia, kW/AG 35/50 40/55 36/50 40/55

Galerija

Kiti produktai

  • Naujas standartas: nusipirkę „Comprima“, nesigailėsite, nes joje atsispindi didžiulė, ne vieną dešimtmetį kaupta, KRONE ritinių presų gamybos patirtis. Juk KRONE puikiai išmano žemės ūkio subtilybes.

  • „X-treme“  modeliuose  įrengtos  dar  tvirtesnės „EasyFlow“ rinktuvės, pritaikytos darbui net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms.

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją