Technika
Uždaryti
Teirautis
GYTIS PAŠVENSKAS
Krone atsarginių dalių vadybininkas
GYTIS PAŠVENSKAS
TX iš pašarų smulkintuvo pripildomos priekabos

TX iš pašarų smulkintuvo pripildomos priekabos

Nepriekaištinga kiekviena detalė

KRONE TX – tai puiki iš pašarų smulkintuvo pripildoma siloso priekaba, pasižyminti daugybe galimybių ir užtikrinanti saugų ir greitą važiavimą bei greitą iškrovimą. KRONE TX padidins jūsų darbų produktyvumą, sumažins išlaidas ir įrodys, kad jį tikrai verta turėti.

Išskirtinai tik KRONE!

KRONE sugalvotas viengubas iš pašarų smulkintuvo pripildomų priekabų rėmas pasižymi save laikančiu korpusu. KRONE pasirūpino, kad dėl išskirtinės konstrukcijos iki 15 proc. mažesnis bendrasis svoris ir žemiau įrengtas dugnas padidintų bendrą agregato talpą ir našumą. Žemesnis dugnas užtikrina žemesnį sunkio centrą, todėl TX agregatai itin stabiliai dirba nuožulniuose laukuose ir dideliu greičiu važiuojant vingiais. Žemesnis dugnas padėjo padidinti agregato talpą maždaug 2m³.

Dar didesnė talpa

KRONE TX yra pirmoji siloso priekaba, turinti nuožulniame dugne sumontuotą grandininį transporterį. Papildomas masės kiekis laikomos priekinėje dalyje įrengtoje „kišenėje“, tokiu būdu užtikrinant didesnį galiniams traktoriaus ratams tenkantį svorį ir padidinant sukibimą laukuose bei transportavimo našumą. Be to, žemas sunkio centras užtikrina patogesnį važiavimą nuožulniais laukais ir padidina agregato stabilumą važiuojant keliu.

Didesnis komfortas operatoriui

Naujiena: hidraulinė lanksti KRONE TX iš pašarų smulkintuvo pripildomos prie-kabos tempiamoji sija. Palenkus priekabą link traktoriaus, kur kas paprasčiau pildyti iš pagrindinio pašarų smulkintuvo, be to, dėl didesnės prošvaisos lengva važiuoti giliomis provėžomis. Plonas spyruoklines atramas turinti, tempiamoji sija su rutuliniu kabliu užtikrina operatoriaus patogumą. Dėl skaidraus priekinio borto galite džiaugtis nepriekaištingu krovimo matomumu.

Tikslinga ir gera investicija

Tinkamos konstrukcijos padargas padeda efektyviau atlikti numatytą darbą, yra saugus ir padidina produktyvumą. KRONE specialiai pašarų priekaboms sukūrė stumiančiąją plokštę, kuri padeda greitai ir efektyviai ją iškrauti. Taip pat KRONE sukūrė gaubtus pasėliams, svėrimo sistemas, papildomus žibintus ir šviesą atspindinčius gabaritinius atšvaitus. Visi šie priedai padidina saugumą ir užtikrina maksimalų operatoriaus patogumą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis TX 460 TX 460 D TX 560 TX 560 D
Talpa (DIN 11741) m³ 46 46 56 56
Minimali traktoriaus galia, kW/AG 89/120 89/120 111/150 111/150

Galerija

Kiti produktai

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją