New Holland T5 serijos traktoriai

New Holland T5 serijos traktoriai

T5 traktorius - išskirtinis efektyvumas

ROLANDAS CHOSITAŠVILI
NEW HOLLAND technikos grupės vadovas
ROLANDAS CHOSITAŠVILI

Traktorius sukurtas darbui

T5 traktorių serija – tai visiškai atsinaujinus serija, tinkanti vidutinio dydžio gyvulininkystės ir mišrių ūkių savininkams. Ši žemės ūkio technikos serija buvo sukurta remiantis ilgamete patirtimi, atsižvelgiant į klientų nuomonę.

T5 traktoriai: aukščiausio lygio komfortas

New Holland žino, kad operatoriaus komfortas yra būtina sąlyga siekiant užtikrinti didžiausią našumą. Operatoriaus patogumui papildomai galima pasirinkti kabinos amortizaciją. Taip pat, kaip naujovę, New Holland pristato "Terraglide™" priekinio tilto amortizaciją, kurią galima valdyti iš kabinos.

T5 traktoriai: išskirtinis universalumas

Šioje serijoje yra trys traktorių modeliai - T5.100; T5.110; T5.120. Kurių variklio galia nuo 99 – 117 AG. Šioje traktorių serijoje yra montuojami 3,4 litro "Common Rail", "FTP Indrustial F5C" varikliai, sukurti FPT (Fiat powertrain technologies) kompanijoje, atitinkantys griežčiausius Tier 4B emisijos reikalavimus.

"SCR HI-eSCR" (selektyvinio katalitinio redukavimo katalizatorius) naudojama siekiant užtikrinti griežtus Tier 4B išmetamųjų teršalų standartus, buvo sukurta bendradarbiaujant su "Fiat Powertrain Technologies". Pagrindinis elementas SCR HI-eSCR sistemoje yra AdBlue/DEF, tirpalas, kuris yra išpurškiamas ant deginių, kad neutralizuoti aplinkai kenksmingus deginius. Jis paverčia juos į vandenį ir azotą, kurie yra natūralioje aplinkoje.

T5 traktoriai: didesnis našumas

Šviesos diodų žibintų paketas puikiai apšviečia net tamsiausią naktį, todėl su šia žemės ūkio technika galėsite dirbti kiaurą parą. Naudodamiesi GTV su "100 ECO" greičiu pastebėsite, kad našumas didėja, o degalų sąnaudos mažėje. Ištobulintas "IntelliSteer lite" paketas pateikia visą reikiamą pagalbinio vairavimo informaciją viename ekrane.

T5 traktoriai: garantuotas stabilumas

Plataus rėmo frontalinis krautuvas garantuoja didesnį stabilumą net keliant sunkius krovinius iki pat viršaus. Naujojoje valdymo svirtyje įrengti valdikliai lengvam pavarų perjungimui. Ir visa tai telpa itin kompaktiškame traktoriuje: tiek standartiniai, tiek modeliai su "Comfort Ride™" kabinos pakaba yra 2,6 m aukščio.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis T5.100 T5.110 T5.120
Vardinė galia, AG 99 107 117
Cilindrų / vožtuvų skaičius 4/4 4/4 4/4
Emisija Tier 4B TRier 4B Tier 4B
Variklio darbinis tūris (cm3) 3400 3400 3400
Galinio keltuvo keliamoji galia (kg) 5420 5420 5420
Minimalus apsisukimo spindulys (mm) 4960 4960 4960
Minimalus ilgis (mm) 4161 4161 4161
Minimalus plotis (mm) 1992 1992 1992
Minimalus aukštis (mm) 2695 2695 2695

Galerija

Kiti produktai

  • T7 traktoriai didžiuojasi moderniausia "New Holland" ECOBlueTM SCR technologija ir atitinka Tier 4 reikalavimus. Tai reiškia, kad į 6,7 litro "Nef" variklį paduodamas išskirtinio švarumo oras, dėl...

  • NEW HOLLAND žino, kad dviejų vienodų ūkių nebūna, tad sukūrė T6 traktorių seriją, kurioje rasite įvairiausių specifikacijų gaminių. Tai traktorius visiems Jūsų asmeniniams poreikiams įgyvendinti.

Kodėl verta rinktis New Holland?

New Holland

Kodėl verta rinktis
New Holland

„New Holland“ yra pasaulinis žemės ūkio mašinų prekės ženklas. Lietuvos ūkininkams AB LYTAGRA siūlo pasaulio pripažinimą pelniusius „New Holland“ gamintojo javų nuėmimo kombainus ir traktorius.

„New Holland“ žemės ūkio technika atspindi šiuolaikinės žemdirbystės, gyvulininkystės, pienininkystės ir mišrių ūkiu poreikius. Įmonė dažnai apdovanojama už naujus gaminius, dizainą ir inovacijas. Pažangiausiomis sistemomis ir automatizacija tobulinama žemės ūkio technika vis rečiau ribojama gamtinių sąlygų, kasmet pasiekiamas vis didesnis technikos našumas.

Skaityti apie gamintoją