Kombainas New Holland CR Revelation

Kombainas New Holland CR Revelation

Kombainas su tobulu suderinamumu

ROLANDAS CHOSITAŠVILI
NEW HOLLAND technikos grupės vadovas
ROLANDAS CHOSITAŠVILI

Kombainas su naujais derliaus nuėmimo standartais

Kombainai CR: rekordinis galingumas

CR10.90 kombainas komplektuojamas su kompanijos "FPT Indrustrial" 653 AG dyzeliniu varikliu "Cursor 16", kuris garantuoja efektyvų galingumą, o kartu su pažangia derliaus nuėmimo technologija su automatiniu vairavimu " IntelliSteer®" galima dirbti visą parą. Dviejų rotorių " „Pitch Plus“ technologija padidina našumą ypač drėgnomis sąlygomis iki 10%. Pasirenkamas „Dynamic Feed Roll“ su integruota dinamiška apsauga nuo akmenų, padidina jau ir taip įspūdingą našumą dar iki 10% bei užtikrina tolygų javų tiekimą į rotorius ir padeda sumažinti sutraiškytų grūdų kiekį. CR kombainai dirba tol, kol dirbate Jūs.

2014 metų rugpjūčio 15 dieną Anglijoje, Wragby su kombainu CR10.90 buvo neįtikėtinai pagerintas ankstesnis aštuonių valandų kviečių kūlimo našumo rekordas. Rekordo fiksavimo metu per aštuonias valandas buvo nukulta 797,656 tonos kviečių, o didžiausias našumas realiomis sąlygomis buvo 135 t/val.

Kombainai CR: aukščiausios kokybės derlius

Švelni ir ypač efektyvi dviejų rotorių „Twin Rotor™“ technologija užtikrina neprilygstamą grūdų bei šiaudų kokybę. Grūdų traiškymas jau praeityje, kadangi didžiausias pramoninis šio kriterijaus rodiklis yra mažesnis nei 0,1%. „Dynamic Feed Roll“ technologija garantuoja efektyvų akmenų surinkimą darbo metu, o naujaisiais dantytais smulkinimo peiliais šiaudai apdorojami dar švelniau. „Opti-Clean“ technologija padeda gauti švariausius grūdų mėginius, be to, atsižvelgdami į savo individualius derliaus nuėmimo poreikius, galite rinktis kombainus su vienu iš dviejų rotorių tipų.

Kombainai CR: pirmaujantis masės tiekimas

NEW HOLLAND žino, kad derliaus ėmimo procesas prasideda nuo javų. Derliaus kokybė priklauso nuo jų tiekimo į kombainą, todėl buvo sukurta didelė javų pjaunamųjų įvairovė, kuri pritaikyta skirtingoms kultūroms ir ūkiams, siekiant užtikrinti individualius poreikius. Pjaunamųjų pločio intervalas 6–12,5 metro, o galimas skirtingų konfigūracijų skaičius leidžia priderinti jas prie Jūsų poreikių.

Kombainai CR: „Varifeed™“ javų pjaunamosios pritaikomos visų rūšių javams

• „Varifeed™“ pjaunamoji garantuoja optimalią derliaus nuėmimo kokybę ir vienodai nupjautus laukus, net kai javai yra skirtingo aukščio.

• Dalgį galima išstumti į priekį 575 mm.

• 660 mm skersmens sraigtas su gilia įvija užtikrina greitą, tolygų padavimą.

• Per visą plotį įsitraukiantys piršai tarp kiekvienos sraigės įvijos nulenkia javus žemyn po sraigtu, be to, juos galima reguliuoti iš kabinos elektrohidrauliniu būdu.

Kombainai CR: lanksti pjaunamoji garantuoja derliaus ėmimo efektyvumą

• „Superflex“ pjaunamoji – tai standartinis pasirinkimas kalvotoms vietovėms.

• Dalgio tvirtinimo vieta pilnai lankstosi 110 mm, todėl net ir nelygiuose laukuose garantuojamas tolygus pjovimas bei vienodas ražienos aukštis.

• Pilnai paslankus sraigtas su giliomis įvijomis užtikrina greitą ir tolygų net ir sunkiausiai prieinamų javų padavimą.

• Precizišką padavimą ir apdorojimą lemia 1 150 pjūvių per minutę bei iš kabinos atliekamas hidraulinis išilginis lenktuvų reguliavimas.

• Sinchronizuotas lenktuvų ir kombaino greitis, todėl keičiantis kombaino greičiui atitinkamai pasikeičia ir lenktuvų greitis.

Kombainai CR: pilnai integruoti dalgiai rapsams

• Pasirenkamus 18 dantų dalgius rapsams galima greitai ir paprastai sumontuoti „Varifeed“ pjaunamojoje.

•Valdomi per spalvotą jutiklinį „IntelliView IV“ monitorių jie užtikrina dar efektyvesnį rapsų derliaus nuėmimą.

• Kai dalgiai nenaudojami, juos galima laikyti sukabintus ant specialaus laikiklio ant pjaunamosios.

Kombainai CR: automatinis pjaunamosios aukščio valdymas

Kombainai turi galimybę dirbti trimis pažangios „Automatic Header Height Control“ sistemos darbiniais režimais:

• „Compensation mode“ naudoja nustatytą slėgį į dirvą, kuris palaikomas hidrauliškai, siekiant užtikrinti efektyvų gulinčių arba žemai augančių kultūrų, tokių kaip pupos ir žirniai, nukūlimą.

• „Automatic Stubble Height Control“ režimas išlaiko nustatytą ražienos aukštį, naudodamas ant nuožulnios kameros esančius daviklius bei hidraulinius pjaunamosios valdymo cilindrus.

• „Autofloat“ sistema naudoja daviklių kombinaciją, kurie užtikrina, kad pjaunamoji sekdama nelygią vietovę automatiškai hidrauliniu būdu susireguliuoja taip, kad būtų išlaikytas vienodas ražienos aukštis, o pjaunamoji nesiektų dirvos.

Kombainai CR: modernios kukurūzų pjaunamosios moderniam kukurūzų auginimui

NEW HOLLANS sukūrė visiškai naują kukurūzų pjaunamosios išdėstymą, kuris suprojektuotas taip, kad tobulai atitiktų CR kombaino veikimo profilį. Po išsamių bandymų laukuose, tiek stacionari, tiek sulankstoma versijos pasižymi didesniu derliaus nuėmimo produktyvumu bei patikimumu.

• Patobulinta kukurūzų pjaunamosios grupė atitinka didesnio produktyvumo ir derliaus ėmimo efektyvumo poreikį.

•Trumpesni smaigaliai geriau atkartoja žemės kontūrus ir užkerta kelią augalų stiebų nulenkimui.

• Nusvirusios burbuolės nukreipiamos atgal ir dėl to sumažėja nuostoliai.

• Pakeičiamos susidėvinčios juostos pailgina pjaunamosios tarnavimo laiką, o visi skirtuvai sumontuoti ant nepriklausomų dujinių atramų, todėl galima lengvai atlikti valymo ir techninės priežiūros darbus.

Kombainai CR: sustiprinta apsauga – didesnis efektyvumas

Naujasis CR kombainas turi patobulinimų: nuožulni kamera buvo reikšmingai atnaujinta, siekiant sustiprinti jos jau ir taip labai efektyvų darbą. Dabar „CR7.90“, „CR8.80“, „CR8.90“, „CR9.80“, „CR9.90“ ir „CR10.90“ modeliuose nuožulnios kameros yra su 4 grandinėmis su jungiamaisiais skersiniais, kurios užtikrina geresnį javų srautą bei dar tolygesnį padavimą į dviejų rotorių „Twin Rotor“ mechanizmą. „CR“ serijos pranašumas yra padidintas nuožulnios kameros galingumas maksimaliam našumui pasiekti, kai dirbama su pačiomis didžiausiomis pjaunamosiomis. Be to, Jūs galite rinktis pažangią apsaugos nuo akmenų sistemą arba papildomą „Dynamic Feed Roll“ sistemą, kurios abi užtikrina, kad kūlimo mechanizmas yra visiškai apsaugotas.

Kombainai CR: absoliutus vairavimo malonumas

Kombainas turi visiškai naują „Harvest Suite Ultra“ kabinaą. Ji sukurta taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą ir ergonomiškumą. 3,7 m³ kabina su 6,3 m² pločio langu yra beveik 7% didesnė nei ankstesniuose modeliuose ir suteikia daugiau erdvės, o didesnis langas derliaus nuėmimo procesą padaro dar patogesnį ir tikslesnį. 73 dB(A) triukšmo lygis įrodo, kad ši kabina yra tyliausia iš visų esančių rinkoje. Plačiaekranį 26,4 cm spalvotą jutiklinį monitorių „IntelliView IV“ galima nustatyti kiekvienam operatoriui patogiu matymo lanku. Jeigu Jūs dirbate naktį, naujasis LED apšvietimo paketas garantuoja tikrą 24 valandų produktyvumą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis     Javų pjaunamosios pjovimo plotis (m) Kukurūzų pjaunamosios eilių skaičius Maksimali galia, AG Rotoriaus dydis (coliai) Grūdų bunkerio talpa (l)
CR 7.90 6,10 - 9,15
6 / 8 / 12 449 17 9500 / 11500
CR 8.80 6,10 - 10,67 6 / 8 /12 517 17 12500
CR 8.90 7,60 - 12,50 6 / 8 / 12 517 22 12500
CR 9.80 9,15 - 12,50 8 / 12 571 22 12500
CR 9.90 9,10 - 12,50 8 / 12 571 22 14500
CR 10.90 10,70 - 13,70 8 / 12 700 22 14500

Galerija

Kiti produktai

  • „TC“ serijos kombainai puikiai tinka smulkiems ūkiams. Naujesni ir mažiau aplinkai kenksmingi varikliai, atitinkantys TIER 4 reikalavimus, su „ECOBlue™ SCR“ technologija perdirba „TC“ kombainų...

  • CX5 ir CX6 kombainai gaminami Zedelgeme (Belgija), gamykloje kurioje 1952 metais buvo sukurtas pirmas Europoje savaeigis javų kombainas. Gamykloje įdiegta išskirtinė kokybės užtikrinimo  sistema...

  • CX8 serijos kombainai varomi galingais FPT Cursor serijos varikliais. Dėka pažangiausių technologijų ši variklių serija pasižymi puikiomis dinaminėmis charakteristikomis, mažesnėmis degalų...

Kodėl verta rinktis New Holland?

New Holland

Kodėl verta rinktis
New Holland

„New Holland“ yra pasaulinis žemės ūkio mašinų prekės ženklas. Lietuvos ūkininkams AB LYTAGRA siūlo pasaulio pripažinimą pelniusius „New Holland“ gamintojo javų nuėmimo kombainus ir traktorius.

„New Holland“ žemės ūkio technika atspindi šiuolaikinės žemdirbystės, gyvulininkystės, pienininkystės ir mišrių ūkiu poreikius. Įmonė dažnai apdovanojama už naujus gaminius, dizainą ir inovacijas. Pažangiausiomis sistemomis ir automatizacija tobulinama žemės ūkio technika vis rečiau ribojama gamtinių sąlygų, kasmet pasiekiamas vis didesnis technikos našumas.

Skaityti apie gamintoją