Kombainas New Holland  CX8

Kombainas New Holland CX8

Javų kombainas - ilgalaikė Jūsų investicija

ROLANDAS CHOSITAŠVILI
NEW HOLLAND technikos grupės vadovas
ROLANDAS CHOSITAŠVILI

Našiausias kratiklinis kombainas

Kiekvienas ūkininkas puikiai žino, kad švarūs grūdai yra pelningi grūdai. Būtent dėl to naujieji CX8 kombainai yra aprūpinti sistema, kuri užtikrina švariausius grūdų mėginius visame segmente. NEW HOLLAND patentuotoje „Opti-Speed™“ kintamojo greičio kratiklių sistemoje taikoma automatinio prisitaikymo technologija, kuri užtikrina tikslų visų grūdų separavimą bet kokiomis sąlygomis. Nuolatinės korekcijos, kurias atlieka apdovanojimus pelniusios „Opti-Clean™“ ir „Opti-Fan™“, užtikrina, kad bus išvalytas kiekvienas grūdas. Lygių neturintis valymas. Naujieji CX8 kombainai viską padarys už jus.

Naujųjų CX8 kombainų nuožulni kamera buvo iš pagrindų patobulinta, kad pagerintų jau ir taip neįtikėtinai našų veikimą. Transporterį sudaro keturios grandinės su jungiamaisiais skersiniais, todėl javų tiekimo procesas yra dar sklandesnis. Tolygiam tiekimui užtikrinti transporteris yra tokio pat pločio kaip ir kūlimo būgnas,taigi, žemės ūkio technika išvengia masės sankaupų, kurios gali neigiamai paveikti našumą.

Kombainai CX8: automatinė pjaunamosios aukščio kontrolė

Pažangi automatinė kombaino pjaunamosios aukščio valdymo sistema su trimis veikimo režimais:

  1. Kompensavimo režime naudojamas iš anksto nustatytas slėgis į žemę, kuris palaikomas automatiškai, kad būtų efektyviai nuimtos visos išguldytos ar žemaūgės kultūros, tokios kaip žirniai ir pupelės.

  2. Automatinis ražienos aukščio reguliavimas išlaiko iš anksto nustatytą ražienos aukštį su kabinos apatinėje pusėje esančiais jutikliais ir hidrauline pjaunamosios valdymo sistema.

  3. „Autofloat™“ sistema pasitelkia jutiklius, kurie išlaiko pastovų pjovimo aukštį net nelygiose vietose ir automatiškai reguliuoja pjaunamosios padėtį, kad ji nesiektų dirvos.

Kombainai CX8: Varifeed™ javų pjaunamosios prisitaiko prie javų rūšies

Jei norite optimalios derliaus nuėmimo kokybės ir tolygiai nupjautų javų kalvotuose laukuose, CV8 kombainas ir „Varifeed™“ pjaunamoji yra teisingas pasirinkimas. Tolygus javų srautas užtikrinamas reguliuojant 575 mm dalgio išilginę eigą, o 660 mm sraigė su giliomis vijomis užtikrina spartų ir vienodą net ir sunkiai kuliamų javų tiekimą. Per visą ilgį įsitraukiantys piršai tarp kiekvienos sraigės vijos stumia srautą žemyn po sraige ir garantuoja nenutrūkstantį javų padavimą. Galimi pjaunamųjų dydžiai nuo 6,1 iki 12,50 metrų.

Kombainai CX8: spartaus derliaus nuėmimas su "High Capacity" pjaunamosiomis

Tolygus masės tiekimas iš dalgio ir sraigę užtikrinamas dėl didelio „High Capacity“ pjaunamosios lenktuvų skersmens ir paprasto jų reguliavimo. Didelis dalgio greitis ir pjaunamosios sraigė su per visą plotį įsitraukiančiais pirštais užtikrina greitą ir sklandų javų padavimą. Taip pat siūlome didelio pajėgumo ryžių pjaunamąją su 50 % storesnėmis sraigės vijomis, kurios padengtos „Hardox“.

Kombainai CX8: lankstumas efektyviam derliaus nuėmimui

Geriausias pasirinkimas darbui ant nelygaus paviršiaus – kombainas su „Superflex“ pjaunamaja. Lankstus dalgis, prisitaikydamas prie paviršiaus nelygumų, gali išlinkti net iki 110 mm, todėl išlaikomas vienodas ražienos aukštis, o pasvyranti sraigė su giliomis vijomis užtikrina spartų ir tolygų net ir sunkiai kuliamų javų tiekimą. 1 150 kirčių per minutę greitis ir iš kabinos reguliuojami hidrauliniai lenktuvai tiksliam tiekimui ir apdorojimui. Lenktuvų greitį galima sinchronizuoti su kombaino važiavimo greičiu. Keičiantis kombaino greičiui, automatiškai pasikeičia ir lenktuvų greitis.

Kombainai CX8: modernios skabyklės moderniam kukurūzų nuėmimui

Patobulinta kukurūzų skabyklių linija puikiai tenkina modernaus kukurūzų nuėmimo poreikius. Kombainas su padidintu produktyvumu ir našumu. Trumpesni skirtuvai užtikrina geresnį paviršiaus kopijavimą ir apsaugo nuo vertingų augalų stiebų nulenkimo. Kombainas nusvirusias burbuoles nukreipia atgal, taigi, neprarasite nei vieno grūdo. Keičiamos susidėvinčios juostos pailgina skabyklės tarnavimo laiką, be to, visi skirtuvai sumontuoti ant nepriklausomų dujinių cilindrų, todėl išvalyti ir atlikti techninę jų patikrą labai paprasta. Modernios skabyklėms moderniems ūkininkams.

Kombainai CX8: efektyviam derliaus nuėmimui

Siekiant patenkinti naujųjų CX8 kombainų nepasotinamą apetitą, masės perdavimas iš pjaunamosios į būgną buvo pagreitintas 5 %. Be to, sustiprintos pavaros, atramos konstrukcija ir priekinė dalis leidžia dar efektyviau apdoroti net ir didžiausius 12,50 m pločio „Varifeed™“ pjaunamosiomis nupjautų javų kiekius.

Efektyvi apsaugos nuo akmenų sistema paprasčiausiai išstumia akmenis į tam skirtą gaudyklę dar prieš jiems pasiekiant kūlimo būgną. Ši tuo pačiu metu veikianti sistema apsaugos jus nuo bereikalingų prastovų intensyviomis javapjūtės dienomis. Ji taip pat apsaugo kombaino sistemas nuo pažeidimo ir javus nuo užteršimo. Darbo dienos pabaigoje gaudyklę paprasčiausiai ištuštinkite lengvai pasiekiama svirtimi.

Pjaunamojoje susidariusius kamščius paprastai pašalinsite atbuline hidrauline pavara. Pjaunamoji ir elevatorius judinami pirmyn ir atgal, kol susidaręs kamštis pasišalina. Mažiau prastovų – didesnis produktyvumas.

„IntelliCruise™“ automatinio javų tiekimo sistema automatiškai suderina kombaino važiavimo greitį pagal javų kiekį. Nuožulnios kameros pavaroje esantis jutiklis nuolat stebi pjaunamosios galios poreikį, taigi, vietose, kur javų kiekis yra mažesnis, važiavimo pirmyn greitis padidinimas. Taip užtikrinama, kad kombainas visada dirbtų visu pajėgumu, nepriklausomai nuo lauko derlingumo ir javų tankumo.

Kombainai CX8: geriausia klasėje kūlimo sistema

Kūlimo sistema, su kuria neprarasite nei vieno grūdo – įdiegta keturių būgnų technologija garantuoja švelnų, bet našų kūlimą. Kombainas turi didžiausią rinkoje būgną, kurio skersmuo siekia net 750 mm, itin lengvai ir sparčiai įveikia net sunkiai kuliamus javus. 111 laipsnių kampu būgną gaubiantis pobūgnis užtikrina didesnį separavimo paviršių ir efektyvų atskyrimą: pobūgnio plotas šešių klavišų kratiklių modeliuose sudaro 1,18 m2. Efektyvus kūlimas – sveiki grūdai. Kombainas CV8 - tai Jūsų bilietas į nepralenkiamą našumą, grūdų ir šiaudų kokybę, apie kuriuos kiti gali tik pasvajoti!

Galingas 750 mm skersmens pagrindinis būgnas palaiko optimalų kūlimą net jam sukantis mažu greičiu. Taip sumažinama vibracija ir mažiau apkraunama būgno pavara. Dėl didelės inercinės jėgos būgnas puikiai tinka darbui drėgnomis sąlygomis ar su nevienodo aukščio javais. Integruoti spragilai trina javų srautą į pobūgnį, kad atskyrimas būtų dar efektyvesnis.

NEW HOLLAND patentuotas rotorinis separatorius leidžia ūkininkams pagal poreikius pritaikyti kūlimo procesą. Su „Multi-Thresh™“ sistema galima keisti atstumą tarp rotorinio separatoriaus ir pobūgnio – kuo mažesnis atstumas, tuo intensyviau trinami javai, o atskyrimo procesas yra agresyvesnis. Norint nepažeisti šiaudų, atstumas didinamas. Integruotos mentelės stumia grūdus per pobūgnius, o dėl dažno krypties keitimo užtikrinama, kad bunkerį pasieks visi grūdai.

Nebegaiškite laiko ruošdami kombainą darbui su kitomis kultūromis ar taikydami prie pakitusių sąlygų – naujieji CX8 kombainai yra aprūpinti automatine javų nustatymo (ACS) sistema su net 50 skirtingų parametrų. Operatorius gali rinktis iš įdiegtų nustatymų ar paprasčiausiai užprogramuoti po du parametrus visoms javų rūšims, įskaitant lenktuvų greitį ir padėtį, būgno greitį ir pobūgnio nustatymą, sietų atidarymą, valymo ventiliatoriaus greitį, ir, prireikus, aktyvinti juos „IntelliView™ IV“ ekrane. NEW HOLLAND – žemės ūkio technika valdoma vos vieno mygtuko paspaudimu.

Kombainai CX8: gravitacijai nepaklūstanti "Opti-Fan™" technologija

„Opti-Fan™“ sistema kompensuoja javų srautui tenkančią gravitacijos jėgą. Pasirinkite norimą ventiliatoriaus greitį lygumoje ir sistema automatiškai pakoreguos jį kylant ar leidžiantis nuo kalvos, kad užtikrintų puikų javų valymą. Važiuojant aukštyn ventiliatorius sulėtėja, todėl išvengiama grūdų nuostolių, o leidžiantis – paspartėja, kad ant sieto nesusidarytų žaliavos sankaupų. Ši efektyvi sistema veikia be operatoriaus įsikišimo ir garantuoja geresnius grūdų mėginius bei sumažina nuostolius.

Kombainai CX8: nauji patogumo standartai

Naujieji CX8 kombainai operatoriui užtikrina visas sąlygas, kad ilgomis javapjūtės dienomis ir naktimis kombaino kabinoje jis jaustųsi lyg namuose. „Harvest Suite™ Ultra“ yra iš pagrindų atnaujinta kabina, kurią kūrėme įsiklausydami į klientų nuomonę. Kabinos erdvė padidėjo 3,7 m3, o ją įrėmina net 6,3 m2 stiklas (7 % didesnis nei ankstesniuose modeliuose). Mėgaukitės tyla ir ramybe šioje erdvioje ir daug tylesnėje (vos 73 dB(A)) kabinoje.

Išmanios ir intuityvios sistemos ne tik taupo laiką, bet ir didina derliaus nuėmimo našumą. „CommandGrip™“ daugiafunkcė svirtis – geriausias jūsų pagalbininkas. Dėl šios ergonomiško dizaino svirties jūsų ranka bus visada atsipalaidavusi ir nejausite nuovargio net po ilgos darbo dienos. Šiuo įrankiu valdomi visi pagrindiniai kombaino ir pjaunamosios nustatymai, įskaitant pjaunamosios aukštį, lenktuvų padėtį ir iškrovimą. Dešinės pusės konsolės mygtukais valdomos rečiau naudojamos funkcijos, kurios yra logiškai išdėstytos patogiose vietose. Visas mašinos funkcijas galėsite įvertinti vos pažvelgę į spalvotą „IntelliView™ IV“ monitorių.

Naujieji CX8 kombainai buvo kuriami atsižvelgiant į tiksliojo ūkininkavimo funkcijas. Informacija apie derlingumą nuolat atnaujinama ir pateikiama „IntelliView™ IV“ monitoriuje. Šiuos duomenis galite išsaugoti, atsisiųsti ir analizuoti su „Tiksliojo ūkininkavimo“ programine įranga, kad sudarytumėte tikslius derlingumo žemėlapius. Pasitelkę juos galėsite padidinti savo derlių ir sumažinti sąnaudas.

NEW HOLLAND drėgmės matavimo sistema pateikia grūdų drėgnumo duomenis realiu laiku. Mėginiai imami kas 30 sekundžių, o duomenys siunčiami tiesiai į „IntelliView™ IV“ monitorių. Taigi, operatorius visada gauna naujausią informaciją ir pagal ją pritaiko kombaino parametrus.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis Javų pjaunamosios pjovimo plotis (m) Kukurūzų pjaunamosios eilių skaičius atlenkiamos skabyklės / fiksuotos skabyklės
Kūlimo būgno plotis / skersmuo (m) Maksimali galia, AG Grūdų bunkerio talpa (l)
CX8.70 5,18 - 7,62 6 - 8 / 6 - 8 1,56 / 0,75 374 9500
CX8.80 6,10 - 10,67 6 - 8 / 6 - 12 1,56 / 0,75 401 11 500
CX8.85 7,62 - 12,50 6 - 8 / 6 -12 1,56 / 0,75 449 12 500

Galerija

Kiti produktai

  • „TC“ serijos kombainai puikiai tinka smulkiems ūkiams. Naujesni ir mažiau aplinkai kenksmingi varikliai, atitinkantys TIER 4 reikalavimus, su „ECOBlue™ SCR“ technologija perdirba „TC“ kombainų...

  • CX5 ir CX6 kombainai gaminami Zedelgeme (Belgija), gamykloje kurioje 1952 metais buvo sukurtas pirmas Europoje savaeigis javų kombainas. Gamykloje įdiegta išskirtinė kokybės užtikrinimo  sistema...

  • NEW HOLLAND jau prieš 40 metų sukėlė tikrą perversmą derliaus nuėmimo srityje, kai pristatė novatorišką dviejų rotorių „Twin Rotor“ kombainų technologiją. Šiandien naujausios kartos CR kombainai ir...

Kodėl verta rinktis New Holland?

New Holland

Kodėl verta rinktis
New Holland

„New Holland“ yra pasaulinis žemės ūkio mašinų prekės ženklas. Lietuvos ūkininkams AB LYTAGRA siūlo pasaulio pripažinimą pelniusius „New Holland“ gamintojo javų nuėmimo kombainus ir traktorius.

„New Holland“ žemės ūkio technika atspindi šiuolaikinės žemdirbystės, gyvulininkystės, pienininkystės ir mišrių ūkiu poreikius. Įmonė dažnai apdovanojama už naujus gaminius, dizainą ir inovacijas. Pažangiausiomis sistemomis ir automatizacija tobulinama žemės ūkio technika vis rečiau ribojama gamtinių sąlygų, kasmet pasiekiamas vis didesnis technikos našumas.

Skaityti apie gamintoją