Kombainas New Holland CX5 ir CX6

Kombainas New Holland CX5 ir CX6

Kombainas, kuris garantuoja efektyvumą

ROLANDAS CHOSITAŠVILI
NEW HOLLAND technikos grupės vadovas
ROLANDAS CHOSITAŠVILI

Kombainai, apimantys geriausių sprendimų rinkinį

Automatinio pjaunamosios valdymo sistema leidžia rinktis tarp ražienos aukščio valdymo ar automatinio slėgimo kompensavimo, užtikrindama, kad pjaunamoji normaliomis darbo sąlygomis veiks taip, kaip turi veikti. „Lateralfloat“ sistema pasirūpina šoniniu pjaunamosios išlyginimu nelygiuose laukuose, o su „Autofloat™ II“ sistema ši funkcija atliekama automatiškai.

Net nuimant derlių optimaliu metu, dėl susipynusių rapsų stiebų ir ankščių, neišvengiamai išbarstoma dalis sėklų. Specialios konstrukcijos vertikalus dalgis rapsams apsaugo nuo agresyvaus javų traukimo ir iki minimumo sumažina sutraiškytų ankščių ir išbyrėjusių sėklų kiekį. O kai nereikia – galite patogiai jį pritvirtinti ant pjaunamosios rėmo.

Kombainai CX5 ir CX6: "Latetale" versija dirba visu pajėgimu net stačiausiuose šlaituose

Nepertraukiamam darbui kalvotuose laukuose siūlome rinktis CX5.90 ir CX6.90 modelių „Laterale“ versiją. Paprasta ir tvirta automatinio išlyginimo sistema užtikrina iki 18 proc. skersinio nuolydžio korekciją abiejose pusėse. Tolygus grūdų srauto pasiskirstymas ant kratomosios lentos dar didesniam valymo našumui, o puikios kilimo į įkalnę ir sukibimo savybės užtikrina nepriekaištingą kombaino veikimą ilgomis javapjūtės dienomis.

Darbui stačiuose šlaituose rekomenduojame rinktis kombaino CX5.90 Hillside modelį. Efektyvų separavimo ir valymo sistemų darbą išlaiko dvi nepriklausomos hidraulinės sistemos: viena šoniniam išlygiavimui, o kita – išilginiam. Varomieji ratai visada išlaikomi horizontalioje padėtyje, todėl padidėja saugumas ir derliaus nuėmimo našumas. Galingas 300 AG variklis, tvirta hidrostatinė transmisija ir dideli diskiniai stabdžiai užtikrina veiksmingą ir saugų darbą laukuose. Taip pat išleista siauresnė „Hillside“ kombainų versija, kurių bendras didžiausias plotis yra 3,5 m.

Kombainai CX5 ir CX6: Heavy-Duty Varifeed pjaunamosios prisitaiko prie javų

„Varifeed™“ pjaunamosios dalgio padėtį lengva keisti, kad būtų užtikrinta optimali pjaunamosios konfigūraciją skirtingų rūšių javams. Išilginės dalgio eigos (575 mm) reguliavimas bet kuriomis sąlygomis leidžia pasiekti efektyvų kirtimą ir tikslų masės tiekimą. Dalgio padėtis reguliuojama iš kabinos, o pjaunamosios dugnas bet kurioje padėtyje lieka uždaras. Dirbant kalvotose vietovėse rekomenduojama „Autofloat™ II“ sistema, kuri išlaiko mašinos kūlimo mechanizmą horizontalioje padėtyje. Taip išvengiama kontakto su dirvožemiu dirbant nuokalnėje ir išlaikomas tikslus ražienos aukštis kylant į kalvą.

Kombainai CX5 ir CX6: efektyviam derliaus nuėmimui

CX5 ir CX6 serijos modelių nuožulni kamera sudaryta iš keturių grandinių su jungiamaisiais skersiniais geresniam ir sklandesniam javų padavimui. Nuo pat „Varifeed™“ pjaunamosios iki elevatoriaus ir būgno palaikomas tolygus javų srautas. Taip ženkliai sumažinama javų sankaupų tikimybė, kombainas dirba maksimaliu našumu.

Efektyvi apsaugos nuo akmenų sistema paprasčiausiai išstumia akmenis į akmenų gaudyklę dar prieš jiems pasiekiant kūlimo būgną. Tolygiai veikianti sistema apsaugos jus nuo bereikalingų prastovų intensyviomis javapjūtės dienomis. Ši sistema apsaugo kombaino sistemas nuo pažeidimo ir javus nuo užteršimo. Darbo dienos pabaigoje gaudyklę paprasta ištuštinti lengvai pasiekiama svirtimi.

Pjaunamojoje susidariusius kamščius paprastai pašalinsite atbuline hidrauline pavara. Pjaunamoji ir elevatorius judinami pirmyn ir atgal, kol susidaręs kamštis pasišalina. Mažiau prastovų – didesnis našumas.

Kombainai CX5 ir CX6: keturių būgnų kūlimo sistema ir našesnis separavimas

NEW HOLLAND CX5 ir CX6 serijos modeliuose įrengta efektyvi keturių būgnų technologija: kūlimo būgnas su „Opti-Thresh™“ sistema, atmušimo biteris, rotorinis separatorius ir „Straw Flow™“ atmušimo būgnas. Šią itin universalią sistemą galima pritaikyti įvairių rūšių bei skirtingo drėgnumo kultūroms kulti. Kombainas išlaiko puikią grūdų bei šiaudų kokybę ir efektyvumą.

60 cm skersmens būgnas trynimo būdu švelniai, bet tvirtai iškulia visus grūdus iš varpų net esant storam javų sluoksniui. O dėl 121 laipsnių kampu būgną gaubiančio pobūgnio separavimo plotas yra tikrai įspūdingas. Būgno greitis ir pobūgnio nustatymai reguliuojami iš vairuotojo kabinos.

Rotorinis separatorius yra NEW HOLLAND patentuota technologija. Didesnio separavimo ploto pobūgnis, papildomas trynimas ir keičiama kryptis dar labiau padidina separavimo efektyvumą. „Straw Flow™“ būgnas užbaigia priverstinio separavimo procesą ir nukreipia javus ant klavišinių kratiklių.

Jei po intensyvaus kūlimo keturių būgnų sistemoje dar liko neiškultų grūdų, tuo pasirūpina klavišiniai kratikliai. Uždaras kratiklių dugnas ne tik užtikrina patvarumą ir ilgalaikį patikimumą, bet ir išlaiko tolygų iškultų grūdų tiekimą esant šoniniams nuolydžiams.

Norint kūlimą pritaikyti prie javų nuėmimo sąlygų, tokių kaip grūdų drėgnumas ar derlingumas, perstatoma „Opti-Thresh™“ galinio pobūgnio dalis. Uždaroje padėtyje pobūgnis gaubia kūlimo būgną 121 laipsnių kampu. Kai atlenkiama viršutinė dalis atitraukiama nuo būgno, kūlimas tampa švelnesnis ir gaunami geresnės kokybės šiaudai. „Opti-Thresh™“ pobūgnio padėtis keičiama naudojant vieną rankeną – greita ir paprasta.

Multi-Thresh™“ sistema leidžia keisti rotorinio separatoriaus pobūgnio padėtį į vieną iš dviejų pozicijų. Dėl šios priežasties galima pritaikyti kūlimo procesą pagal javų rūšis ar jų drėgnumą. Ši funkcija kartu su keičiamu rotorinio separatoriaus greičiu užtikrina, kad bus rastas konkrečioms sąlygoms tinkamiausias nustatymas.

Kombainai CX5 ir CX6: galingi ir draugiški aplinkai

CX5 ir CX6 serijos kombainai puikuojasi aukšto slėgio tiesioginio įpurškimo ir TIER 4B etapo reikalavimus atitinkančiais „FPT Industrial“ varikliais. Tai vienas iš „New Holland Agriculture“ pažadų kurti veiksmingesnius žemdirbystės sprendimus ir saugoti gamtą. Kitas pažadas – siūlyti individualius sprendimus kiekvienam produktui bei įdiegti „ECOBlue™ SCR“ (selektyvinio katalizinio redukavimo) technologiją visuose „CX5“ ir „CX6 Elevation“ serijos modeliuose. Ši tolesnio apdorojimo sistema katalizės būdu paverčia išmetamosiose dujose esančius azoto oksidus į nekenksmingą azotą ir vandenį, kurių natūraliai yra atmosferoje. Apdorojimo sistema yra atskirta nuo pagrindinio variklio, dėl to nesumažėja galia ar sukimo momentas, o galutinis rezultatas – geresnis variklio darbas ir mažesnės degalų sąnaudos.

„AdBlue“ yra pagrindinis „ECOBlue™ SCR“ sistemos komponentas. Tai su išmetamosiomis dujomis maišomas ir jas nukenksminantis vandens ir karbamido mišinys. Įsigiję iš NEW HOLLAND atstovo galėsite laikyti savo ūkyje tokios talpos rezervuare, kokios tik prireiks jūsų poreikiams įgyvendinti. Šią paprastą sistemą lengva naudoti – tiesiog pripildykite savo CX5 ar CX6 serijos  „AdBlue“ baką, o jam baigiantis, „IntelliView™ IV“ monitoriuje iššoks apie tai informuojantis įspėjimas. 120 litrų „AdBlue“ baką pildysite dvigubai rečiau nei pagrindinį dyzelino baką.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis Javų pjaunamosios pjovimo plotis (m) Kūlimo būgno plotis / skersmuo (m) Grūdų bunkerio talpa (l) Maksimali galia, AG
CX5.80 4,57 - 7,32 1,3 / 0,6 8300 258
CX5.90 4,57 - 7,32 1,3 / 0,6 8300 300
CX6.80 4,57 - 7,62
1,56 / 0,6 9300 300
CX6.90 5,18 - 9,15 1,56 / 0,6 9300 333

Galerija

Kiti produktai

  • „TC“ serijos kombainai puikiai tinka smulkiems ūkiams. Naujesni ir mažiau aplinkai kenksmingi varikliai, atitinkantys TIER 4 reikalavimus, su „ECOBlue™ SCR“ technologija perdirba „TC“ kombainų...

  • CX8 serijos kombainai varomi galingais FPT Cursor serijos varikliais. Dėka pažangiausių technologijų ši variklių serija pasižymi puikiomis dinaminėmis charakteristikomis, mažesnėmis degalų...

  • NEW HOLLAND jau prieš 40 metų sukėlė tikrą perversmą derliaus nuėmimo srityje, kai pristatė novatorišką dviejų rotorių „Twin Rotor“ kombainų technologiją. Šiandien naujausios kartos CR kombainai ir...

Kodėl verta rinktis New Holland?

New Holland

Kodėl verta rinktis
New Holland

„New Holland“ yra pasaulinis žemės ūkio mašinų prekės ženklas. Lietuvos ūkininkams AB LYTAGRA siūlo pasaulio pripažinimą pelniusius „New Holland“ gamintojo javų nuėmimo kombainus ir traktorius.

„New Holland“ žemės ūkio technika atspindi šiuolaikinės žemdirbystės, gyvulininkystės, pienininkystės ir mišrių ūkiu poreikius. Įmonė dažnai apdovanojama už naujus gaminius, dizainą ir inovacijas. Pažangiausiomis sistemomis ir automatizacija tobulinama žemės ūkio technika vis rečiau ribojama gamtinių sąlygų, kasmet pasiekiamas vis didesnis technikos našumas.

Skaityti apie gamintoją