2019-09-11

KRONE kukurūzų smulkinimo tandemas kokybiškų pašarų gamybai

KRONE kukurūzų smulkinimo tandemas kokybiškų pašarų gamybai

Pristatome KRONE technikos tandemą kukurūzų siloso pašarų gamybai.

BIG X - savaeigiai pašarų smulkintuvai

Naujos kartos KRONE tiksliuose pašarų smulkintuvuose „BiG X“ įrengti nauji varikliai, pažangi smulkinimo technologija ir aukštos kokybės kabinos, suteikiančios operatoriams nepriekaištingą darbinę aplinką ir optimalias priemones aukštos kokybės silosui užtikrinti.

Big X 680/780/880

Big X 480/530/580/630

Big X 700/770/850/1100

PLAČIAU

PLAČIAU

PLAČIAU

TX iš pašarų smulkintuvo pripildomos priekabos

KRONE TX – tai puiki iš pašarų smulkintuvo pripildoma siloso priekaba, pasižyminti daugybe galimybių ir užtikrinanti saugų, bet greitą važiavimą bei greitą iškrovimą. KRONE TX padidins jūsų darbų produktyvumą, sumažins išlaidas ir įrodys, kad jį tikrai verta turėti.

Turite klausimų? Susisiekime:
KRONE technikos vadybininkas
EGIDIJUS GARBARAVIČIUSTEL.  +370 37 787 022
MOB. +370687 40146
EL.PAŠTAS e.garbaravicius@lytagra.lt

SOTRAFA siloso dengiamosios plėvelės

AB LYTAGRA siūlo sprendimą užtikrintam siloso kokybės išlaikymui visą šaltąjį sezoną - baltos/juodos spalvos SOTRAFA siloso dengiamosios plėvelės. Plėvelės pasižymi ypač dideliu tvirtumu ir atsparumu mechaniniams pažeidimams.

Juoda / balta daugiasluoksnė LDPE plėvelė skirta aukštos kokybės silosui gaminti, pašarams uždengti bei išsaugoti žiemos šėrimo laikotarpiu. Asortimente - skirtingo storio SOTRAFA plėvelės, pritaikomos skirtingiems ūkių poreikiams. Dėl patentuotos technologijos bei aukščiausios kokybės plėvelės komponentų, SOTRAFA silosinė plėvelė apsaugo paruoštą silosą nuo oro, saulės spindulių ir per didelės drėgmės poveikio. Plėvelė suteikia optimalias sąlygas efektyviam siloso rauginimo procesui, silosą galima sandėliuoti lauko sąlygomis.  

SOTRAFA siloso plėvelės

PLAČIAU

Prekes galite įsigyti visose AB LYTAGRA prekybos vietose. Prekių kiekis ribotas.

  

 

Turite klausimų? Susisiekime dėl daugiau informacijos apie silosinės plėvelės pritaikymą Jūsų ūkio siloso gamybos darbuose ir apie plėvelės įsigijimo sąlygas:
MOB. +370 614 96 654
EL.PAŠTAS a.dabravolskas@lytagra.lt