Agrex AGD 10 ME

Pagaminimo metai:
2019 m.
Vieta:
Ateities pl. 50, Kaunas
Kaina:
27.900€ + PVM

Techniniai duomenys

Agrex Džiovyklos privalumai:


• Visos medžiagos ir metalo gaminiai naudojami džiovyklos surinkimui yra pagaminti iš tvirto ir kokybiško metalo, garantuojantys ilgą mašinos tarnavimo laiką kokybę. Visos ,,Agrex" mobiliosios džiovyklos yra nudažytos trisluoksniu pagrindu, užtikrinant metalinių konstrukcijų ilgaamžiškumą.
• Agrex džiovyklose yra naudojami išskirtiniai ,,Ecoflam" firmos degikliai, kurie garantuoja ilgaamžiškumą ir nedidelius aptarnavimo kaštus.
• Džiovykloje sumontuotas nerūdijančio plieno šilumokaitis, kuris neleidžia tiesioginio liepsnos sąlyčio su grūdais. Tai sumažina iki minimumo galima savaiminį užsidegimą. Sudegusios dujos šalinamos per atskirą kaminą, kas leidžia džiovinti maistinius, ekologinius bei sėklinius grūdus.
• Agrex džiovyklos skiriasi nuo kitų džiovyklų tuo, jog turi unikalią, šalia džiovyklos esantį pakrovimo/iškrovimo cirkuliacinį sraigtinį krautuvą, kuris leidžia itin patogiai pakrauti ir iškrauti grūdus iš džiovyklos. Šio krautuvo pagalba grūdai iš džiovyklos gali būti iškraunami į šonus arba į galą, tai suteikia papildomo lankstumo iškraunant grūdus į reikiamas talpas ar priekabas. Dėl išorėje esančio cirkuliacinio sraigto nereikės iškrauti džiovinamų grūdų ir net darbo metu bus galima atlikti smulkius remonto darbus.
• Dėl išorėje esančio cirkuliacinio sraigto ,,Agrex" džiovyklos pasižymi didesniu bei tolygesniu šilumos atidavimu į grūdus, geresniu grūdų vėdinimu bei oro cirkuliacija. Tai suteikia našesnį grūdų džiovinimą (iki 10%), pagerinamos juslinės savybės (skonis, kvapas, tekstūra), išsaugomas grūdų daigumas.
• Džiovykloje sumontuota dviguba aspiracinė grūdų valomoji užtikrina patogų džiovyklos aptarnavimą ir šiukšlių tvarkymą

Ypatingai gerą kainą 27 900.00 EUR+PVM