Lely Astronaut A5

Lely Astronaut A5

RIMGAUDAS POCEVIČIUS
Gyvulininkystės skyriaus grupės vadovas
RIMGAUDAS POCEVIČIUS

"Lely" automatinė melžimo sistema "Astronaut A5" - natūralus melžimo būdas

Panaudoję daugiau nei 25 metų patirtį, LELY sukūrė proveržį robotų melžimo srityje, kurį įkūnija LELY „Astronaut A5“ melžimo robotas. Palaikydami pasitvirtinusią roboto pirmtako praktiką, LELY suprojektavo patobulintą panašaus dizaino sistemą. Karvė į melžimo robotą įeina ir iš jo išeina tiesiai. Praktika ir tyrimai rodo, kad karvė patiria fizinius sunkumus ir stresą apsisukdama mažoje erdvėje. Leidžiant karvei įeiti ir išeiti tiesiai iš melžimo gardo, pašalinamos nereikalingos kliūtys, taupomas laikas.

Siekiant užtikrinti optimalų melžimą ir karvės komfortą, dar labiau patobulinta hibridinė ranka. Viso melžimo metu ranka išlieka po karve kontroliuodama melžimo procesą. Ji yra tylesnė, taupanti energiją, 30% greitesnė ir tikslesnė nei anksčiau. Į robotą įdiegus hibridinę technologiją, suslėgto oro suvartojimas stipriai sumažėjo. Dėl to bendras energijos suvartojimas sumažėjo net iki 20 %.

LELY „Astronaut A5“ yra naudojamas ir suprantamas lengviau nei bet kada anksčiau. LELY, projektuojant naująjį robotą, sutelkė dėmesį į ūkininko poreikius ir patirtį, patogią ir funkcionalią programinę įrangą. Naujasis jutiklinis ekranas turi lengvai suprantamą vartotojo sąsają ir yra panašus į išmanųjį telefoną.

Naudojimo paprastumo pavyzdys – itin lengvas pirmasis karvės melžimas robotu. Dabar karvę į LELY melžimo sistemą galite įtraukti vos keliais mygtukų paspaudimais.

Naujausi patobulinimai LELY „Astronaut A5“ padarė dar našesnį, pranašesnį ir patikimesnį. Melžimo sistemą galima lyginti su natūraliu melžimu. Su techniškai pažangia automatizuota melžimo sistema ūkyje kuriama naują, pastovi rutina, užtikrinanti pieno gamintojo lankstumą ir darbo efektyvumą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis LELY?

LELY

Kodėl verta rinktis
LELY

Kasmet vis labiau darbus ūkininkams palengvina inovatyvūs ir automatizuoti sprendimai ūkiuose: šis ūkių techninis progresas yra LELY gamintojo siekiamybė. Pienininkystės ūkių valdytojai daugiau kaip 60-yje pasaulio šalių renkasi LELY gaminius ir paslaugas, sprendimus, kurie atitinka individualius kiekvieno ūkio tikslus.
LELY siūlo sprendimus beveik visoms galvijų ūkio veikloms: nuo melžimo robotų, priežiūros produktų ir automatinių šėrimo sistemų iki tvartų valymo.

Skaityti apie gamintoją