Technika
Uždaryti
Teirautis
MINDAUGAS ČIVILIS
Gyvulininkystės skyriaus vadybininkas
MINDAUGAS ČIVILIS
Lely Walkway nagų priežiūros vonia

Lely Walkway nagų priežiūros vonia

RIMGAUDAS POCEVIČIUS
Gyvulininkystės skyriaus grupės vadovas
RIMGAUDAS POCEVIČIUS

Automatinė kojų vonia "Lely Walkway" - patogi nagų priežiūra karvėms ir veiksminga ūkininkui

Nagų sveikata yra vienas iš trijų svarbiausių karvių sveikatos problemų daugumoje pieno ūkių. Nesveikos karvių nagos turi neigiamas pasekmes vaisingumui, pieno primilžiams, pašaro suvartojimui, gydymo išlaidoms ir t.t. Taip pat turint robotizuotą melžimo sistemą, sveikos kanopos yra ypač svarbu siekiant, kad karvės ateitų iki melžimo roboto. Norint pagerinti kanopų kokybę ir sumažinti judėjimo problemas, kojų vonios yra būtinos.

"Lely Walkway" karvių nagų priežiūros vonia yra ypač patogi naudojimui dėl vandens ir cheminių medžiagų automatinio pripildymo (dviejų skirtingų cheminių medžiagų tinkamos koncentracijos) bei automatinės išpilimo ir valymo sistemos.

Nagų priežiūros vonios garantuoja:

• Mažiausios darbo sąnaudas - sistema suaktyvinama vieno mygtuko paspaudimu.

• Vonia visada švari.

• Laisvas praėjimas – po automatinio valymo nagų vonia yra patraukiama į neveikimo padėtį, tokiu būdu leidžiant karvėms laisvai praeiti.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Svoris, kg 455
Aukštis, cm 232
Ilgis, cm 230
Plotis, cm 105
Vandens talpyklos talpa, l 240
Vandens talpyklos talpa, l 210
Vonios ilgis, cm 200
Reikiama galia, VAC 220

Galerija

Kodėl verta rinktis LELY?

LELY

Kodėl verta rinktis
LELY

Kasmet vis labiau darbus ūkininkams palengvina inovatyvūs ir automatizuoti sprendimai ūkiuose: šis ūkių techninis progresas yra LELY gamintojo siekiamybė. Pienininkystės ūkių valdytojai daugiau kaip 60-yje pasaulio šalių renkasi LELY gaminius ir paslaugas, sprendimus, kurie atitinka individualius kiekvieno ūkio tikslus.
LELY siūlo sprendimus beveik visoms galvijų ūkio veikloms: nuo melžimo robotų, priežiūros produktų ir automatinių šėrimo sistemų iki tvartų valymo.

Skaityti apie gamintoją