Technika
Uždaryti
Teirautis
MINDAUGAS ČIVILIS
Gyvulininkystės skyriaus vadybininkas
MINDAUGAS ČIVILIS
Lely Grazeway selekciniai vartai

Lely Grazeway selekciniai vartai

RIMGAUDAS POCEVIČIUS
Gyvulininkystės skyriaus grupės vadovas
RIMGAUDAS POCEVIČIUS

"Lely Grazeway" selekciniai vartai - Jūsų karvės gali rinktis

Ganymasis ir robotizuotas melžimas eina koja kojon. Lely norėdama suteikti galimybę karvėms eiti į lauką, sukūrė Lely Grazeway selekcinius vartus, kurie padeda veiksmingai valdyti karvių ganymą.

Laisvė rinktis

"Lely Grazeway" selekciniai vartai suteikia jums galimybę sujungti automatinį melžimą ir optimalų ganymą. Priėjus prie Grazeway vartų, karvė yra patikrinama, ar ji turi būti melžiama, ar gali eiti į ganyklą. Tokiu būdu Grazeway suteikia pilną ganymo kontrolę.

Optimalus ganymas su melžimo robotu

Lely Grazeway yra įrengiami gale karvidės prie išėjimo į ganyklą. Karvė, priėjusi prie vartų, yra atpažįstama pagal ant kaklo ar kojos esantį identifikatorių. Į T4C programą yra įvedami atrankos kriterijai siekiant, kad Lely Grazeway būtų iš tikrųjų lanksti ganymo priemonė.

Aptverta ganykla

A-B ganykla: Naudojant Lely Grazeway galima lengvai pasirinkti skirtingus aptvarus priklausomai nuo laiko grafiko. Po nustatyto laiko, karvės yra automatiškai siunčiamos į kitą aptvarą.

Lengva sumontuoti ir eksploatuoti

Dėl dvigubos vartų sistemos, karvės yra visada vedamos į reikiamą vietą, net jeigu jos ir seka viena paskui kitą labai arti. Cinkuoto plieno vartai yra pneumatiškai valdoma sistema, kaip ir "Lely Astronaut" melžimo robotas. Grazeway yra suderinamas su tuo pačiu melžimo roboto kompresoriumi ir valdymo pultu. "Lely Grazeway" vartai yra skirti ne tik karvių atrankai į ganyklą, bet ir į karvidę. Karvės gali būti grupuojamos pagal produktyvumą ir laikomos skirtingose vietose toli nuo roboto arba vartai gali atrinkti karves, kurioms reikia specialios priežiūros. "Lely Grazeway" selekciniai vartai yra papraščiausias ir efektyviausias, greičiausiai įrengiamas sprendimas.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis LELY?

LELY

Kodėl verta rinktis
LELY

Kasmet vis labiau darbus ūkininkams palengvina inovatyvūs ir automatizuoti sprendimai ūkiuose: šis ūkių techninis progresas yra LELY gamintojo siekiamybė. Pienininkystės ūkių valdytojai daugiau kaip 60-yje pasaulio šalių renkasi LELY gaminius ir paslaugas, sprendimus, kurie atitinka individualius kiekvieno ūkio tikslus.
LELY siūlo sprendimus beveik visoms galvijų ūkio veikloms: nuo melžimo robotų, priežiūros produktų ir automatinių šėrimo sistemų iki tvartų valymo.

Skaityti apie gamintoją