Technika
Uždaryti
Teirautis
Bellima

Bellima

„Bellima“: tiesiog puikus pasirinkimas

„Bellima“ presai apima nepaprastai didelę, dešimtmečius kuriant presus kauptą, „Krone“ patirtį ir žinias. KRONE darbuotojai žino, ko reikia ūkininkams. KRONE presai ne tik gerai suspaudžia žolę, jie labai patvarūs, paprastos konstrukcijos ir gerai pritaikyti numatytam darbui.

„KRONE MiniStop“: dar daugiau ritinių per valandą

KRONE siūlo įsigyti unikalų „Mini -Stop“ lovelį, naudojamą ritiniams išridenti ir surinkti! Išridenus ridinį ir dar neužsidarius galiniams vartams, šis lovelis leidžia presui pradėti rinkti pašarus kitam ritiniui. O tai reiškia, kad per valandą galima susukti iki 6 ritinių daugiau!

Paprasta ir nepriekaištinga

Nėra vietų, kur galėtų kauptis pašarų likučiai! Kelios varančiosios grandinės ir krumpliaračiai sumažina apžiūros ir techninės priežiūros poreikį bei užtikrina maksimalų eksploatavimo laikotarpį.

Efektyvus pasėlių tiekimas

Itin plačia rinktuve ir tiekimo sraige pasižymintys KRONE ritinių presai turi galingą presavimo įrenginį, kuris rinktuvės sukauptas medžiagas pastoviu srautu perkelia į preso kamerą.

Puikus sukibimas

KRONE grandininio transporterio skersiniai prisikabina pasėlius ir užtikrina nepriekaištingą preso darbą. Šiaudų ritiniai tiesiog negali nustoti suktis! Be to, standartiškai šiuose presuose įrengta ir automatinė įtempimo sistema!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis Bellima F 125 Bellima F 130
Ritinio dydis: plotis x skersmuo, m 1,20 x 1,20 1,20 x 1,20
Rinktuvės plotis (DIN 11220), mm 1,400 1,800
Minimali traktoriaus galia, kW/AG 25/34 25/34

Galerija

Kiti produktai

  • Norint pašarus presuoti produktyviai, ypač svarbu padargų universalumas ir maksimalaus išnaudojimo galimybė. „Fortima“ ritinių presas atitinka visus poreikius ir reikalavimus. Pastovios kameros...

  • Naujas standartas: nusipirkę „Comprima“, nesigailėsite, nes joje atsispindi didžiulė, ne vieną dešimtmetį kaupta, KRONE ritinių presų gamybos patirtis. Juk KRONE puikiai išmano žemės ūkio subtilybes.

  • „X-treme“  modeliuose  įrengtos  dar  tvirtesnės „EasyFlow“ rinktuvės, pritaikytos darbui net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms.

Kodėl verta rinktis Krone?

Krone

Kodėl verta rinktis
Krone

Pažangumas, profesionalumas ir artumas su klientais - trys žodžiai, atskleidžiantys šeimai priklausančios įmonės filosofiją. Puikiai pašarų ruošimo sferą pažįstantys KRONE specialistai gamina diskines žoliapjoves, žolės vartytuvus, grėblius, pašarų priekabas, ritinių ir ryšulių presus, didelio našumo savaeiges „BiG M“ žoliapjoves ir „BiG X“ pašarų smulkintuvus.

Skaityti apie gamintoją