Technika
Uždaryti
Teirautis
ROLANDAS CHOSITAŠVILI
NEW HOLLAND technikos grupės vadovas
ROLANDAS CHOSITAŠVILI
HONEY BEE Pjaunamosios

HONEY BEE Pjaunamosios

ROLANDAS CHOSITAŠVILI
NEW HOLLAND technikos grupės vadovas
ROLANDAS CHOSITAŠVILI

Jūs gaunate dvi pjaunamąsias už vienos kainą!

Pagrindinė HONEY BEE ypatybė – galimybė dirbti dviem skirtingais režimais (standžiuoju ir lanksčiuoju). Lankstusis rėžimas labiausiai tinka dirbant nelygaus reljefo laukuose, nuimant kultūras, reikalaujančias kuo žemesnio pjovimo aukščio, taip pat išgulusiems javams. Standusis rėžimas puikiai tiks kultūroms, kurių pjovimo aukštis didesnis. Perjungimas atliekamas operatoriui neišlipant iš kabinos.

AirFlex, tai naujos kartos lanksčios, „draper” tipo pjaunamosios, pritaikytos dirbti ypač dideliais greičiais. AirFlex paslaptis — tai pneumatinė pjaunamosios pakaba, kuri daug greičiau reaguoja nei mechaninė ar hidraulinė pakabos, todėl šios pjaunamosios ir geriau kopijuoja dirvos paviršių ir tolygiau nupjauna. Integruota suspausto oro sistema valdo pneumatines pagalves. Tai leidžia pjovimo stalą ir dalgį išlaikyti „plaukiojančioje“ padėtyje, tiksliai sekti reljefo nelygumus. Operatorius turi galimybę reguliuoti pjaunamosios standumą, priklausomai nuo darbo sąlygų.

Nemažai rinkoje siūlomų kitų lanksčių pjaunamųjų gamintojų, pjovimo stalai susideda iš kelių (paprastai 3-jų) mažesnių stalų. Tokiu atveju, tik 2 šoniniai stalai pasikelia arba nusileidžia. Tokia konstrukcija pasižymi ribotu lankstumu ir neužtikrina vienodo ražienos aukščio ir palieka daug nenupjauto derliaus. HONEY BEE kopijuoja paviršių per visą pjovimo stalo ilgį. Jis gali lankstytis aukštyn — žemyn kas 23 cm. Tokiu būdu pjovimo aparatas idealiai kopijuoja paviršių, leisdamas nuimti 100 proc. derliaus. 

AirFlex pjaunamosios ženkliai lengvesnės už analogiškas konkurentų pjaunamąsias: pirmiausia, dėka optimalios rėmo konstrukcijos, pjaunamosios bendras svoris yra mažesnis. Antra, skirtingai nuo daugelio kitų rinkoje siūlomų pjaunamųjų, sunkiausi elementai yra išdėstyti ties pjaunamosios centru, o ne pjaunamosios šonuose. Dėl tokio konstrukcinio sprendimo, išvengiama buldozeriavimo.

Pjaunamoji yra valdoma Automatix sistema iš kombaino kabinos. Lenktuvai, transporterių greičiai, kopijavimo jautrumą (slėgį), dalgio perjungimą nuo lankstaus į standų. Dažniausiai kitų panašių pjaunamųjų gamintojai, negali pasiūlyti valdymo iš kabinos, todėl norint ką nors pareguliuot, reikia sustabdyti kombainą, išlipti iš kabinos ir pareguliuoti. Lenktuvai įtaisyti ant nepriklausomos pakabos. Dėka šiam sprendimui, lenktuvų masė nespaudžia pjovimo stalo, kas leidžia pjaunamajai tiksliau kopijuoti paviršių. Dauguma kitų pjaunamųjų negali pasigirti šiuo privalumu.

HONEY BEE AirFlex pjaunamosios lengvai integruojasi prie visų populiariausių javų kombainų sistemų. Galimi pjaunamųjų pločiai: 7,6 m. 9,1 m., 10,9 m., 12,2 m., 13,7m. ir 15,2 m. Pjaunamosios pritaikytos dirbti su visomis Lietuvoje auginamomis kultūromis. Bazinėje komplektacijoje jau yra priedai rapsams (atpjovėjai ir viršutinė sraigė), bei papildomi kopijavimo ratai, naudojami kai pjaunama aukščiau, šie ratai užtikrinai pjaunamosios stabilumą, kai dirbama dideliais greičiais. Naudojami tik kai dalgis fiksuotoje padėtyje.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis HONEY BEE?

HONEY BEE

Kodėl verta rinktis
HONEY BEE

HONEY BEE

Skaityti apie gamintoją