Technika
Uždaryti

Home

Teirautis
Pakabinamas vartomas plūgas Cayros

Pakabinamas vartomas plūgas Cayros

Amazone plūgai pasižymi itin tvirta konstrukcija, aukšta kokybe, optimaliu pritaikymu skirtingam dirvožemiui ir ekonomiškumu. Būtent visomis šiomis savybėmis ir pasižymi, plačią gamą turintys, Amazone vartomi plūgai Cayros. Atitinkamai pagal dydį, korpusų kiekį ir konstrukcijos tvirtumą, jie skirstomi į 5 skirtingas rūšis, tarp kurių populiariausias ir labiausiai tinkamas Lietuvoje XMS modelis. Visi Cayros plūgai vartomi naudojant dvipusio veikimo cilindrą su automatiniu perjungimu, dėl to plūgas apverčiamas stabiliai ir be trūkčiojimo.

Cayros plūgai standartiškai turi varžtinę apsaugą nuo akmenų, tačiau kaip papildoma opcija galima hidraulinė „NonStop“ apsaugos sistema. Tai tokia apsaugos sistema, kai kiekvienas korpusas yra individualiai apsaugotas naudojant atskirus hidraulinius cilindrus, tiesiogiai prijungtus prie azotu užpildyto hidroakumuliatoriaus sistemos. Sutikus kliūtį, korpusas kyla ir hirdocilindrų pagalba suspaudžia azoto dujas, o įveikus kliūtį, suspaustos dujos automatiškai grąžina jį į darbinę padėtį.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Tipas

pakabinamas vartomas

Atstumas tarp korpusų, cm

85 / 95 / 105

Darbinis 1 korpuso plotis, cm

Nuo 32 iki 48

Rėmo aukštis, cm

78 / 82

Rekomenduojama traktoriaus galia, (AG)

Nuo 120 iki 230

Korpusų kiekis

3; 4; 5; (5+1)

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją