Technika
Uždaryti
Teirautis
PAULIUS JAKUBČIONIS
KRONE ir FLIEGL technikos vadybininkas
PAULIUS JAKUBČIONIS
FLIEGL ASW puspriekabių priedai

FLIEGL ASW puspriekabių priedai

PAULIUS JAKUBČIONIS
KRONE ir FLIEGL technikos vadybininkas
PAULIUS JAKUBČIONIS

FLIEGL  vienintelis gamintojas galintis pasiūlyti universalias puspriekabes, kurias galima naudoti ištisus metus. Nuo mėšlo kratymo, siloso, medžio skiedrų vežimo iki grūdų vežimo į sandėlį. Taip pat naudojant tą pačią puspriekabę kaip kompensacinę, grūdų perkrovimo puspriekabę, bulvių, runkelių perkrovimo puspriekabę. Galimybės neribotos.

Mėšlo iškratymo mechanizmas „Profi V2“ ir „Profi V2n“

Tai įrenginys tinkamas ne tik mėšlui kratyti. „Profi“ serijos iškratymo įrenginiai tinka kalkėms, kompostui, vištų mėšlui ir kitai smulkios frakcijos medžiagai skleisti. Naudojant galinę kratymo volų sienelę galima pasiekti net 22-24 m. darbinį plotį. Smulkinimo peiliukai pritvirtinti dviem varžtais, vienas iš jų yra nukerpamas ir veikia kaip apsauga. O iškratymo volų apačioje esantys inerciniai edžektoriai veikia mineralinių trąšų barstytuvo principu. Vieno varžto tvirtinimas ir inercijos panaudojimas užtikrina puikią apsaugą nuo akmenų. „Profi“ kratymo įrenginiai turi potenciometrą (mechaninis - standarte, elektrinis – papildomai) kuriuo galima reguliuoti masės išstūmimo greitį kas tiesiogiai daro įtaką barstomai normai.

PerkrovimoPakrovimo sraigė ULS 400 500 600

FLIEGL „ULS“ serijos perkrovimo sraigės montuojamos ant „ASW“ puspriekabių ir gali būti naudojamos ne tik grūdų perkrovimui (400 ir 500 modeliai), bet ir įvairaus siloso bei medžio skiedrų perkrovimui (600 modelis). Sraigės diametras yra 40, 50 ir 60 cm. O perkrovimo aukštis siekia iki 4,6 m. su standartinėmis padangomis. Su ULS 600 modeliu kraunant medžio skiedras galima pasiekti 14 m3/min, žolės silosą - 10 m3/min, kukurūzų silosą - 12 m3/min. Kraunant grūdus su „ULS 400“ modeliu pasiekiamas 7500 kg/min našumas, o su „ULS 500“ – 10000 kg/min našumas.

Dozavimo aparatas silusui

Suspaustam silosui puspriekabėje (galima suspausti su priekine sienele ir taip padidinti įkraunamą tūrį) iškedenti iškraunant tranšėjoje.

Bulvių perkrovimo transporteris „PomOver“

Trys valymo voleliai tarp kurių yra reguliuojamas tarpas. Kompaktiškai sulankstomas transporteris. Visos funkcijos valdymos iš lauko.

Runkelių perkrovimo transporteris „RUBY“

Gali būti naudojamas perkrauti runkelius į sunkvežimius ar iškrauti lauko pakraštyje. Transporteris gali perkrauti iki 12 t/min arba 15 m3/min runkelių. Perkrovimo aukštis nuo 1,7 m. iki 4 m. Patogus elektrohidraulinis valdymas.

Perkrovimo transporteris „MOBILFAST“

Hidrauliškai sulankstomas transporteris. Perkrovimo aukštis apie 4,5 m. (priklauso nuo padangų). Našumas 18-30 m3/min. (priklauso nuo kraunamos medžiagos). Idealiai tinka kompostui, medžio skiedrom, kukurūzų ar žolės silosui.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis Fliegl?

Fliegl

Kodėl verta rinktis
Fliegl

„Fliegl“ žemės ūkio technika yra ekonomiška, saugi ir efektyvi. „Fliegl“ gamina novatoriškas, tvirtas ir ilgalaikes priekabas ir puspriekabes, kurios apibrėžia naujus darbų standartus. „Fliegl“ technika maksimaliai optimizuoja krovinio eksploatacijos išlaidas: degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir praktinę orientaciją.

Vedama aistros priekaboms - „Fliegl“ supranta konstruktyvaus dialogo poreikį su transporto ir logistikos šakomis. Todėl, išanalizavęs ir žemės ūkio šakos poreikius, šis gamintojas Lietuvos rinkai siūlo optimalius krovinių gabenimo sprendimus ūkio darbuose.

Skaityti apie gamintoją