AW lauko volas

AW lauko volas

Lauko volas puikiam dirvos sutankinimui!

Iš esmės lauko volas yra universalaus naudojimo žemės ūkio technika profesionaliai žemdirbystei  nuo ražienų apdirbimo ir sėjimo vagučių paruošimo iki peržiemojusių javų pasėlių valymo.

Visų galimų darbinių pločių tankinimo volas gali būti tiekiamas su "Cambridge" arba "Crosskill" žiedais. Volai turi atskirus segmentus su laisvai judančiais tarpiniais žiedais, kurie pritvirtinti taip, kad veikia nepriklausomai vienas nuo kito, todėl puikiai nusivalo patys ir prisitaiko prie dirvos per visą darbinį plotį.

Lauko volas  žemės ūkio technika, puikiai pritaikyta pasėjus suvoluoti ir sunkią, ir lengvą dirvą. Tai yra svarbu,kai sėjant nenaudojami optimalūs dirvos paviršiaus sutankinimo agregatai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis AW 6600 AW 7800 AW 9400 AW 12200 AW 15400
Galios poreikis nuo, AG 80 110 130 150 180
Darbinis plotis, m 6,60 7,80 9,40 12,20 15,40
Lankstoma hidrauliniu būdu + + + + +

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją