UG prikabinamas purkštuvas

UG prikabinamas purkštuvas

Patikima technika darbui pačiose sunkiausiose sąlygose!

AMAZONE UG turi platų plieno profilių rėmą, kompaktišką rezervuarą ir tvirtas profilines sijas. Tai užtikrina puikų masės ir stabilumo santykį. UG purkštuvai yra ne tik tvirti, bet ir lengvi. Visos žarnos ir vamzdžiai saugiai paslėpti rėme ir profiliuose.

Žemės ūkio technika su patogiu ir aiškiu valdymo pultu, kuris yra purkštuvo priekyje, kairėje pusėje, todėl galėsite greitai ir neklysdami atlikti visas darbines operacijas.

Purkštuvas turintis sekimo mechanizmą. Universali, tiesi arba dvitaškė prikabinimo sija su hidrauliniu valdymu leidžia purkštuvui sekti traktoriaus vėžėmis. Purkštuvas gali turėti sumontuotą stabdžių sistema.

Su Super-L1 sija galimi darbiniai pločiai yra nuo 21 iki 28 m.

Dėl slėginės cirkuliacinės sistemos (SCS), skirtos visiems AMAZONE purkštuvams, išpurškiamos priemonės koncentracija iki purkštuko visada išlieka vienoda. Valant iki pat purkštuko praplaunama švariu vandeniu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją