UX prikabinamas purkštuvas

UX prikabinamas purkštuvas

Didžiausio našumo žemės ūkio technika

Purkštuvas AMAZONE UX, kurio maksimali nominalioji talpa 6200 l, o darbinis plotis siekia 40 m, yra labai nedidelių matmenų. Purkštuvas yra lengvai valdomas, turintis optimalią sijų amortizavimo sistemą, pritaikytas pasiekti didžiausią purškimo ir transportavimo greitį.

Žemės ūkio technika su profesionaliu elektrohidrauliniu sijų lankstymu. Aukšto nustatymo, atlenkimo/užlenkimo, vienpusio lenkimo, sijos mažinimo ir pokrypio reguliavimo "Profi-fold 1" funkcijas galima paprastai valdyti naudojant ISOBUS terminalą. Papildomai – nepriklausomas vienos sijos pusės pakėlimas aukštyn su "Profi-fold 2".

Besisukantis kanistrų valymo antgalis veikia efektyviai. Rezervuaras neturi pertvarų, yra kompaktiškas, nekampuotas, visiškai lygus, o masės centas labai žemai.

Purkštuvas turi AutoTrail vairavimo sistemą su hidrauliškai pasukamais purkštuvo ratais, kuri užtikrina ypač tikslų sekimą traktoriaus vėžėmis ir sijų bei purkštuvo stabilumą posūkiuose.

Sijų Super-L2 darbinis plotis nuo 21 iki 40 m, o transportavimo plotis yra tik 2,6 m. Sijos sulankstomos šalia rezervuaro ir neužima daug vietos. Maksimalus transportavimo aukštis yra tik 3,8 m net ir su didelėmis padangomis (18.4R46).

Pasirinktinai UX purkštuvams gali būti naudojamos ir Super-S2 sijos. Darbinis plotis nuo 18 iki 28 m. Aukščio reguliavimo sistema visiškai automatiškai palaiko purškimo aukštį.

Lygiagreti UX pakaba leidžia pasirinkti nuo 0,5 iki 2,5 m purškimo aukštį. Stabilumo įrenginiai efektyviai slopina sijų svyravimus visomis kryptimis.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją