UF pakabinamas pukštuvas

UF pakabinamas pukštuvas

Purkštuvai su itin lengva profilinė konstrukcija

Visi AMAZONE UF pakabinami purkštuvai iki 1800 l turi itin lengvus ir stabilius rėmus, rezervuaras neužima daug vietos, o jo sunkio taškas yra tinkamoje vietoje. Modernūs suapvalinti polietileno rezervuarai - puikus maišymo našumas, valymas ir minimalus likutinis kiekis. AMAZONE purkštuvai turi sijas pagamintas iš specialios formos profilių, todėl jos yra labai tvirtos ir lengvos. Besilankstančios sijų dalys sujungtos kūgio formos varžtais, kurie neleidžia atsirasti laisvumui. Sujungimų nereikia tepti, todėl jie yra labai praktiški.

Sijos nukreipimas "DistanceControl plus" yra su keturiais jutikliais. Papildomai prie didesnio jutiklių skaičiaus reguliavimo programinė įranga užtikrina optimalų sijos nukreipimą esant didesniam važiavimo greičiui ir mažesniems atstumams tarp tikslinių paviršių.

Super - S1 sija gali būti 15 m, 18 m ir 21 m. 18 ir 21 m variantų darbinį plotį galima paprastai sumažinti iki 15 m užlenkus išorinį sijos segmentą.

Super - S2 hidrauliniu būdų lankstomos sijos, gali būti nuo 15 iki 30 m pločio. Transportavimo plotis tik 2,4 m. Standartinės, Pre-select arba Profi sijų lankstymo sistemos - pasirinkimas iš daugelio lankstymo ir sijų geometrijos variantų.

UF centrinis valdymo pultas yra mašinos kairėje. Žemės ūkio technika valdoma paprastai, visoms funkcijoms valdyti pakanka trijų valdymo vožtuvų.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją