ZA-M PROFIS trąšų barstytuvas

ZA-M PROFIS trąšų barstytuvas

ZA-M PROFIS trašų barstytuvas - jis tikrai Jums patiks

Tai populiariausias trąšų barstytuvas, skirtas dideliems ūkiams. Šie barstytuvai turi optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Naudojant įmontuotas svarstykles, geriausią kompiuterį AMATRON+, bei lauko pakraščių tręšimo sistemą LIMITER, pasieksite našių ir tuo pačiu taupių rezultatų (sutaupysite trąšų nebarstydami nereikalingų plotu, kaimyno laukų, griovių, apsaugosite vandens telkinius). Žemės ūkio technika turi įmontuotas svarstyklės, kurios leis dar tiksliau apskaičiuoti išberiamų trąšų normas, bei galėsite pastoviai žinoti likusių trąšų kiekį.

SBS sistema:

  • netrupina trąšų jas dozuojant,
  • trąšos ant disko paduodamos švelniai, kuo arčiau disko centro (negauna didelio smūgio nuo mentelės, dėl to netrupinamos),
  • diskai sukasi mažu greičiu, tai sumažina trąšų subyrėjimą trąšai atsitrenkiant į žemę,
  • diskai sukasi išcentriniu būdu, tai leidžia tolygiai visu darbiniu pločiu paskleisti trąšas.


Trąšų barstytuvas turi galimybę reguliuoti darbinį plotį. Galima reguliuoti ant diskų esančias menteles, jų pagalba darbinis plotis keičiasi nuo 24 m iki 36 m. Sumontavus paaukštinimus talpą galima padidinti iki 3000 l. Ratukai leis barstytuvą nesunkiai patraukti be krautuvo, kai jis yra nenaudojamas ir stovi angare ar kieme.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją