ZA-M trąšų barstytuvas

ZA-M trąšų barstytuvas

AMAZONE - trašų barstytuvai, kuriuose viskas apgalvota iki galo

Profesionalus, 36 m darbinio pločio, dviejų diskų trąšų barstytuvas didesniems ūkiams ir paslaugų teikėjams. Lėtai besisukantys, tvirti maišytuvai ir nedidelis diskų sūkių skaičius užtikrina tausojantį ir tolygų trąšų srautą. Bunkeris ir rėmas nudažyti naudojant modernią elektroforezinę dažymo technologiją (automobiliams taikoma technologija),o barstymo mechanizmas pagamintas iš auštos kokybės nerūdijančio plieno, tai užtikrina, kad žemės ūkio technika tarnaus ilgai, perparduodamos mašinos vertė išliks didelė.

Trąšų barstytuvas ZA-M: tikslumu galima pasitikėti

Trąšų barstytuvas naudoja AMADOS+ valdymo pultą, skirtą kiekiui reguliuoti atsižvelgiant į važiavimo greitį, viskas kontroliuojama automatiškai. Žemės ūkio technika su AMATRON+ technilogija leidžia viena ranka atlikti svėrimą, įjungti Limiter, pakoreguoti automatiškai reguliuojamą (priklausomai nuo važiavimo greičio) išberiamų trąšų kiekį. Su hidrauliniu, nuotoliniu būdu valdomu paribių barstymo įtaisu Limiter barstant trąšas laukų pakraščiuose, nereikia sustoti, nutraukti darbo ar išlipti iš traktoriaus kabinos.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją