ZG-TS  trąšų barstytuvas

ZG-TS trąšų barstytuvas

AMAZONE ZG-TS - išskirtinis tikslumas reikliam vartotojui

ZG-TS yra naši didelio ploto trąšų barstomoji, skirta greitam ir preciziškam mineralinių trąšų išbėrimui. Ji įtikina išskirtiniu tikslumu ir dideliu apdirbimo našumu, kurį užtikrina TS barstymo mechanizmas, komfortiškai valdomas per ISOBUS valdymo terminalus AMTRON 3, CCI 100 ir AMAPAD; yra dvi mašinos modifikacijos - 5500 l ir 8200 l. trąšadėžių talpos.

Iš specialaus plieno pagamintos skardos yra atsparios ir stipriam abrazyviniam trąšų poveikiui. Didelio ploto trąšų barstomojoje ZG-TS yra mechaninė, o barstomojoje ZG-TS Hydro - hidraulinė barstymo diskų pavara.

Pakabinamoje barstomojoje ZA-TS jau yra serijiniu būdu integruota sistema "AMAZONE Soft Ballistic System Pro", dar vadinama "Trąšų taupymo paketu". Maišiklis, dozavimo elementai ir barstymo diskai yra optimaliai suderinti tarpusavyje.

TS barstytuvų elektriniu būdu varomi žvaigždinio tipo maišikliai piltuvų viršūnėse užtikrina tolygų trąšų srautą į barstymo diską. Kai tik uždaroma išleidimo sklendė, jie išsijungia automatiškai, taip pat ir vienoje pusėje, nepriklausomai vienas nuo kito.

Didelio tūrio padangos mažina dirvos suslėgimą ir leidžia naudoti mašiną netgi sunkiausiomis sąlygomis. Naudojant AS profilio padangas, tarpvėžės plotis gali būti nuo 1,8 iki 2,25 m.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Trąšadėžės talpa 5500 l / 8200 l
Darbinis plotis nuo 18 m iki 54 m

Galerija