ZA-TS trąšų barstytuvas

ZA-TS trąšų barstytuvas

Didelio našumo trąšų barstytuvas

Didelio našumo trašų barstytuvas ZA-TS, kurio darbinis plotis nuo 15 iki 54 m, turi precizinį barstymo mechanizmą su integruotu ribinio barstymo įrenginiu "AutoTS". Žemės ūkio technika turi labai stabilų trikampio formos įprastinio barstymo vaizdą su dideliu išmetimo pločiu ir didelėmis perdangomis, tai užtikrina nejautrumą vėjui, įkalnėje ir keičiantis trąšų savybėms. Ribinio barstymo įtaisas "AutoTS" leidžia naudotojui labai patikimai formuoti stačiai krintančio ribinio barstymo vaizdus ir taip iki pat lauko krašto užtikrinti optimalias augimo sąlygas. Barstant įprastai trąšų barstytuvas ZA-TS taip pat užtikrina didelį išmetimo plotį, o per ribinį barstymą užtikriną tikslumą.

Įleidimo sistema su elektriškai varomu žvaigždinio tipo maišikliu piltuvo viršūnėje užtikrina tolygų trąšų srautą į barstymo diską. Lėtai besisukantys maišiklio žvaigždės formos segmentai tolygiai transportuoja trąšas į atitinkamą išleidimo angą.

Trašų barstytuvas ZA-TS turi barstymo mechanizmą su integruota elektromechaniniu būdu valdoma ribinio barstymo sistema "AutoTS". Normaliam ir ribiniam barstymui ant barstymo disko suaktyvinamos skirtingos barstymo mentės. Puikūs ribinio barstymo vaizdai gaunami nekeičiant diskų - valdoma nuotoliniu būdu iš traktoriaus kabinos važiavimo metu.

Dėl specialios barstymo menčių formos ir pakreipimo tąšų barstytuve ZA-TS suformuojama barstymo "multi" vėduoklė. Ilgų ir trumpų barstymo menčių barstymo vėduoklės viena kitos neveikia ir išlaiko savo optimalias skriejimo trajektorijas. Taip žemės ūkio technika užtikrina efektyvų trąšų barstymą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją