ZG-B trąšų barstytuvas

ZG-B trąšų barstytuvas

Trąšų barstytuvo dydis ir tikslumas!

Didelio darbinio pločio trąšų barstytuvai ZG-B skirti dideliems ūkiams ir paslaugų įmonėms. Didelės talpos trąšadėžė ir tvirta važiuoklė, leidžianti pasiekti iki 50 km/h greitį.

Guminė juosta su automatiniu centravimo mechanizmu ištraukiama iš rėmo, todėl žemės ūkio technika yra patogiai prižiūrima.

AMAZONE žemės ūkio technika turi dideles padangas, tai sumažina spaudimą į dirvą. Trąšadėžę galima lengvai pakrauti krautuvu ar kitu krovimo įtaisu. 

Trąšų barstytuvas ZG-B yra universalus barstymo mechanizmas žemės drėgnumo medžiagoms (kalkėms) barstyti iki 15 m ir mineralinėms trąšoms iki 36 m.

ZG-B DRIVE yra su nuo greičio priklausančiu išbėrimo kiekio reguliavimu naudojant elektrohidrauliniu būdu reguliuojamą guminę grindų juostą su AMATRON 3.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis ZG-B 5500 ZG-B 8200
Trąšadėžės talpa, l 5500 8200
Darbinis plotis, m nuo 10 iki 36 nuo 10 iki 36

Galerija

Kodėl verta rinktis AMAZONE?

AMAZONE

Kodėl verta rinktis
AMAZONE

1883 metais įsteigta AMAZONEN-WERKE dar ir šiandien yra Dreyer šeimos ketvirtos kartos nuosavybė. Jau nuo AMAZONE įkūrimo nuolat buvo pateikiama naujoviškų sprendimų ir naujovių. AMAZONE grupės naujovių kūrimo potencialą įrodo ir aukso ir sidabro medaliai, gauti AGRITECHNICA parodose.

AMAZONE grupė yra tarptautiniu mastu veikianti sisteminių sprendimų, susijusių su "sumaniu augalų auginimu", tiekėja, kuri gali pasiūlyti įvairių naujoviškų mašinų, paslaugų ir konsultavimo koncepcijų. Kompetencijos sritys yra tręšimo technika, augalų apsaugos technika, dirvos dirbimo ir sėjimo technika.

Skaityti apie gamintoją