New Holland T7 HD traktorius

New Holland T7 HD traktorius

T7 HD traktorius - galingas ūkio pagalbininkas.

ROLANDAS CHOSITAŠVILI
NEW HOLLAND technikos grupės vadovas
ROLANDAS CHOSITAŠVILI

Traktorius su įgimta stiprybe

Norėdami ko nors pasiekti šiuolaikinėje žemdirbystėje, turite būti stiprūs. Jūsų ūkis turi būti stiprus, o visų pirmiausia turi būti stiprūs Jūsų traktoriai. Dėl šios priežasties "T7 Heavy Duty" serija suprojektuota su daugybe įgimtų stiprybių.

T7 HD traktoriai: daugiau galios.

Jums pateikta 313 AG, kad Jūsų "T7 Heavy Duty" traktoriui pakaktų jėgų dirbti su daugiausiai galios reikalaujančiais padargais.

T7 HD traktoriai: daugiau komforto.

Turėdamas iki 20 LED darbinių žibintų, traktorius turi galimybę dirbti visą parą, o itin patogios sėdynės visą dieną išsaugo pačių vairuotojų jėgas.

T7 HD traktoriai: daugiau efektyvumo.

Žemės ūkio technika naudoja "ECOBlue™ HI-eSCR" technologoją, kad degalų kaštai būtų maži, o banko sąskaitos balansas dar palankesnis.

T7 HD traktoriai: daugiau universalumo.

Jūsų "T7 Heavy Duty" traktorius yra stiprus, kad susidorotų su darbais, kai reikia traukti, dirbti žemę, presuoti ritinius, transportuoti.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Techniniai duomenys

Modelis T7.290 T7.315
Vardinė galia, AG 271 300
Cilindrų / vožtuvų skaičius 6/4 6/4
Emisija Tier 4B Tier 4B
Variklio darbinis tūris (cm3) 6700 6700
Galinio keltuvo keliamoji galia (kg) 11058 11058
Minimalus apsisukimo spindulys (mm) 5700 5700
Minimalus ilgis (mm) 5700 5700
Minimalus plotis (mm) 2592 2592
Minimalus aukštis (mm) 3272 3272

Galerija

Kiti produktai

  • T7 traktoriai didžiuojasi moderniausia "New Holland" ECOBlueTM SCR technologija ir atitinka Tier 4 reikalavimus. Tai reiškia, kad į 6,7 litro "Nef" variklį paduodamas išskirtinio švarumo oras, dėl...

  • T9 traktoriai suteiks jums energijos ir komforto tiek kiek jums reikia. Šeši modeliai, varomi 8,7 ir 12,7 litro darbinio tūrio varikliais, kurių galia nuo 375 AG iki 628 AG, sukurti Jums.

  • NEW HOLLAND prigimtis atsispindi kiekviename T8 serijos traktorių modelyje. Ilga ratų bazė užtikrinanti stabilumą. Tyli, erdvi kabina. T8 traktorius - pasaulinės klasės ergonomika. Šiuolaikiškas...

Kodėl verta rinktis New Holland?

New Holland

Kodėl verta rinktis
New Holland

„New Holland“ yra pasaulinis žemės ūkio mašinų prekės ženklas. Lietuvos ūkininkams AB LYTAGRA siūlo pasaulio pripažinimą pelniusius „New Holland“ gamintojo javų nuėmimo kombainus ir traktorius.

„New Holland“ žemės ūkio technika atspindi šiuolaikinės žemdirbystės, gyvulininkystės, pienininkystės ir mišrių ūkiu poreikius. Įmonė dažnai apdovanojama už naujus gaminius, dizainą ir inovacijas. Pažangiausiomis sistemomis ir automatizacija tobulinama žemės ūkio technika vis rečiau ribojama gamtinių sąlygų, kasmet pasiekiamas vis didesnis technikos našumas.

Skaityti apie gamintoją