Technika
Uždaryti
Teirautis

AGREX PRT200ME SMART

Pagaminimo metai:
2018 m.
Vieta:
Lietuva
Kaina:
40 900,00 EUR + PVM

Techniniai duomenys

Džiovyklos talpa, m³ 25
Darbo valandų skaičius, val 200
Reikalinga maksimali elektros galia, kW iki 44
Reikalinga traktoriaus galia, AG 80
Ventiliatoriaus oro srautas, m³/h 40 000
Šiluminė galia, kcal/h 900 000
Skylučių diametras sienoje, mm 1,5
Degalų bako talpa, l 530
Degalų sąnaudos džiovinant nuo 25%-14% drėgmės, t/l 11,8
PLC valdiklis YRA
Šilumokaitis YRA
Sumontuotas elektros generatorius YRA
Galios tiekimo velenas (GVT) YRA

AB ,,Lytagra“ siūlo Jums įsigyti demo (apie 200 h. naudotą) Itališką grūdų džiovyklą PRT 200 ME

Agrex Džiovyklos privalumai:

  • Visos medžiagos ir metalo gaminiai naudojami džiovyklos surinkimui yra pagaminti iš tvirto ir kokybiško metalo, garantuojantys ilgą mašinos tarnavimo laiką kokybę. Visos ,,Agrex" mobiliosios džiovyklos yra nudažytos trisluoksniu pagrindu, užtikrinant metalinių konstrukcijų ilgaamžiškumą.
  • Agrex džiovyklose yra naudojami išskirtiniai ,,Ecoflam" firmos degikliai, kurie garantuoja ilgaamžiškumą ir nedidelius aptarnavimo kaštus.
  • Džiovykloje sumontuotas nerūdijančio plieno šilumokaitis, kuris neleidžia tiesioginio liepsnos sąlyčio su grūdais. Tai sumažina iki minimumo galima savaiminį užsidegimą. Sudegusios dujos šalinamos per atskirą kaminą, kas leidžia džiovinti maistinius, ekologinius bei sėklinius grūdus.
  • Agrex džiovyklos valdymui palengvinti ir supaprastinti sumontuotas „PLC Smart“ valdiklis su liečiamu ekranu.
  • Dėl išorėje esančio cirkuliacinio sraigto nereikės iškrauti džiovinamų grūdų ir net darbo metu bus galima atlikti smulkius remonto darbus.
  • Dėl išorėje esančio cirkuliacinio sraigto ,,Agrex" džiovyklos pasižymi didesniu bei tolygesniu šilumos atidavimu į grūdus, geresniu grūdų vėdinimu bei oro cirkuliacija. Tai suteikia našesnį grūdų džiovinimą (iki 10%), pagerinamos juslinės savybės (skonis, kvapas, tekstūra), išsaugomas grūdų daigumas.
  • Džiovykloje pasirinktinai sumontuojama vienguba arba dviguba aspiracinė grūdų valomoji užtikrina patogų džiovyklos aptarnavimą ir šiukšlių tvarkymą.

Susisiekite su mumis