JCB

JCB

JCB krautuvai

JCB krautuvai

Viena iš sėkmingai veikiančių Anglijos firmų JCB jau nuo seno garsėja modernia bei patikima žemės ūkio technika bei statybų technika. Vienas iš daugelio šios įmonės produktų yra teleskopiniai krautuvai LOADALL. Šie krautuvai tinka visiems ūkio darbams. Ūkininkai gali rinktis iš gausaus modelių asortimento. Visuose šiuose modeliuose yra naudojamas jau žinomos mašinų naujovės, pvz., išmaniosios hidraulikos paketas, apimantis įvairius variklio arba pavarų dėžės variantus, kad būtų pilnai išnaudojamos šios mašinos ūkyje. Pagrindiniai skirtumai tarp šių modifikacijų – variklio galingumas, skirtingi transmisijos tipai ir hidraulinio siurblio našumas. Kadangi žemės ūkyje mašinos apkraunamos labiau bei dirba sunkesnėmis sąlygomis negu pramonėje ar statybose.

Peržiūrėti
JCB traktoriai

JCB traktoriai

JCB traktoriai FASTRAC iš kitų gamintojų žemės ūkio technikos išsiskiria rėmine konstrukcija su pilna priekinės ir galinės ašies hidropneumatine pakaba, turinčia automatinę rėmo išlyginimo sistemą. Ši konstrukcija FASTRAC traktoriams leidžia pasiekti optimalų masės pasiskirtymą į ratus santykiu 50:50, užtikrinant maksimalią traukos jėgą ir didelį darbo laukuose bei transporte komfortą.

Peržiūrėti
JCB technika

JCB technika

Peržiūrėti

Kodėl verta rinktis JCB?

JCB

Kodėl verta rinktis
JCB

JCB nuo 1945 m. gamina žemės ūkio ir statybų techniką. Viena iš sėkmingai veikiančių Anglijos firmų JCB jau nuo seno garsėja modernia bei patikima žemės ūkio technika bei statybų technika. Vienas iš daugelio šios įmonės produktų yra teleskopiniai krautuvai. Jie tinkami visiems ūkio darbams. Ūkininkai gali rinktis iš didelio AGRI, „AGRI plus“, „AGRI Super“, ir naujojo „AGRI Pro“ asortimento modelių. Visuose šiuose modeliuose yra naudojamas jau žinomos mašinų naujovės, pvz., išmaniosios hidraulikos paketas, apimantis įvairius variklio arba pavarų dėžės variantus, kad teleskopiniai krautuvai būtų pilnai išnaudojami ūkyje. Žemės ūkio technika turi tam tikrus skirtumus tarp šių modifikacijų: variklio galingumas, skirtingi transmisijos tipai ir hidraulinio siurblio našumas. Ši žemės ūkio technika apkraunama labiau bei dirba sunkesnėmis sąlygomis negu pramonėje ar statybose. Todėl JCB kompanija pakeitė medžiagų tvarkymą žemės ūkio sektoriuje ir sukūrė teleskopinių krautuvų LOADALL seriją, kuri komplektuojama su galingesniais varikliais, tvirtesnėmis transmisijomis, masyvesniais tiltais, našesne bei išmania hidraulika.

Skaityti apie gamintoją